Zamknij

Too Hot to Handle: Nowe reality show Netfliksa. Szokujące zasady programu

Patrycja Chudolińska
24.04.2020 20:34
Too Hot to Handle
fot. YouTube/@Netflix

"Too Hot to Handle" to hit platformy streamingowej Netflix. Forma reality show bardzo przypomina znane w Polsce "Love Island. Wyspa miłości". Zasady nowego programu są jednak kontrowersyjne.

Programy typu reality show znów podbijają serca polskich widzów. Po "Love Island. Wyspa miłości" i "Hotelu Paradise" przyszedł czas na "Too Hot to Handle". Program nie jest emitowany w polskiej telewizji, pojawił się jednak na platformie Netflix, gdzie niemal od razu znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych.

Forma reality show wydaje się prosta. Uczestnicy spotykają się na rajskiej wyspie, gdzie spędzą ze sobą najbliższe tygodnie. Przystojni single i urocze singielki mają za zadanie połączyć się w pary i zyskać sympatię widzów - podobnie, jak we wcześniej wspominanych programach telewizyjnych. Jest jednak istotny haczyk. O główną nagrodę 100 tys. dolarów zawalczą tylko ci, którzy... nie wylądują razem w łóżku.

Too Hot to Handle: O czym jest nowy program Netfliksa?

Uczestnicy muszą unikać wszelkiej aktywności seksualnej, nie będzie to jednak łatwe. Podczas trwania programu pojawi się wiele pokus. Każde złamanie zasady wstrzemięźliwości karane będzie obniżeniem kwoty, którą mogą ostatecznie zdobyć. Przykładowo: za całowanie się uczestnicy zostaną pozbawieni 3 tys. dolarów, natomiast za seks - kara wyniesie 20 tys. dolarów. Zasada ta została przedstawiona singlom i singielkom dopiero pod koniec pierwszego odcinka.

W internecie pojawia się wiele sprzecznych opinii na temat programu. Jedni oburzają się niskim poziomem wiedzy uczestników, innych bawi taki format i z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków. Będziecie oglądać?

RadioZET.pl/PCh