Zamknij

Top Model 10: Julia oświadczyła się partnerce. Zaręczyny w finałowym odcinku. "Wygrałam"

25.11.2021 09:51
Julia Sobczyńska
fot. screen: Instagram / Top Model

Jula Sobczyńska nie zwyciężyła w finale "Top Model 10", ale przejdzie do historii programu. W finałowym odcinku oświadczyła się swojej ukochanej. Wyjątkową chwilą podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

" Top Model" niemal od początku emisji cieszył się ogromną popularnością, obecnie jest to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Hit TVN po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć we wrześniu 2010 roku, a za nami finał jubileuszowej 10. edycji. Widzowie jak zwykle z zainteresowaniem śledzili losy aspirujących modeli i modelek, którzy walczyli nie tylko o wielkie pieniądze, ale także pracę na międzynarodowych pokazach i karierę w branży. Walka była zażarta, a fani do końca trzymali kciuki za swoje faworytki. Zwyciężczynią "Top Model 10" została Dominika Wysocka, jednak nie tylko o niej rozpisują się media.

Wyniki 10. edycji show jak zwykle wzbudziły niemałe kontrowersje, fani Nicole i Julii nie mogli uwierzyć, że ich faworytki nie cieszą się ze zwycięstwa. Pojawiły się negatywne komentarze, a nawet oskarżenia o ustawkę i znajomości Dominiki w TVN. Tymczasem Julia, która zajęła 3. miejsce, zaskoczyła wszystkich i skupiła na sobie uwagę. Modelka, przez wiele osób przed finałem uważana za faworytkę, postanowiła wykorzystać niezwykłe okoliczności, i oświadczyła się swojej ukochanej. Radosną chwilą podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Top Model 10: Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce podczas finałowego odcinka

Na profilu Julii Sobczyńskiej na Instagramie pojawiło się nagranie z wyjątkowej chwili. Podczas finałowego odcinka modelka postanowiła poprosić swoją ukochaną o rękę, a ta bez wahania się zgodziła. Kiedy partnerka przyjęła pierścionek, Julia szczęśliwa krzyknęła "wygrałam!".

- Kochani to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień. A karierę jeszcze zrobię. Gratuluję Dominika Wysocka, kocham - napisała pod nagraniem.

Pod postem Sobczyńskiej zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów, którzy cieszyli się razem z nią i gratulowali zaręczyn.

- Cudownie! Gratulacje! A o Ciebie w świecie mody nie boje się wcale, należysz tam. Sto lat dziewczyny.

- Wygrałaś, udowodniłeś, że jesteś wielka i potrafisz osiągać szczyty. Dużo miłości kochane.

- Ale piękne, gratulacje i szczęścia jak najdłużej się da - czytamy.

My także życzymy wszystkiego dobrego narzeczonym, a Julii dodatkowo kariery na światowych wybiegach.