Zamknij

Top Model 10: Dominika nie zasłużyła na wygraną? Internauci grzmią: "Najgorszy finał ever"

Maciej Friedrich
25.11.2021 12:32
Finał Top Model 10
fot. Pawel Wodzynski/East News

Za nami finał "Top Model 10", ze zwycięstwa cieszy się Dominika Wysocka. Jednak wielu widzów jest zaszokowanych i zdegustowanych wynikami finałowego odcinka. Pojawiły się niepochlebne komentarze pod adresem modelki i zarzuty o "ustawienie" programu.

" Top Model" gości na antenie TVN od 2010 roku, a każda edycja cieszy się dużym zainteresowaniem. Polacy pokochali show, w którym uczestnicy walczą o zaistnienie w modowym światku, poznają specyfikę zawodu od podszewki i starają się połączyć naturalny talent z ciężką pracą. Dla wielu z nich to przepustka na światowe wybiegi lub, jak w przypadku Klaudii El Dursi, do krajowego show-biznesu. Fani programu z wypiekami na twarzy kibicują swoim faworytom, nierzadko dają także upust niezadowoleniu, kiedy wydarzenia w programie toczą się nie po ich myśli.

Nie inaczej było po finale 10. edycji "Top Model". Poprzednie odsłony przyzwyczaiły nas do tego, że część widzów widzi w programie "ustawkę" i nie do końca wierzy w głosowanie za pomocą SMS. Zwyciężczynią jubileuszowej edycji została Dominika Wysocka, która w finale pokonała faworyzowane Nicole Akonchong i Julię Sobczyńską. Choć tryumfatorka została zasypana gratulacjami, niemal natychmiast pojawiły się głosy oburzenia. Dostało się zarówno modelce, jak i całemu programowi.

Top Model 10: finał programu w ogniu krytyki. Fani oburzeni zwycięstwem Dominiki Wysockiej

Reakcje po ogłoszeniu wyników finału 10. edycji "Top Model" były skrajne. Rzecz jasna nie brakowało zachwyconych fanów Dominiki, jednak w komentarzach z łatwością możemy znaleźć wypowiedzi widzów, którzy byli nie tylko zawiedzeni, ale wręcz zaszokowani obrotem spraw.

- Najgorszy finał ever.

- Żart, po prostu żart.

- Ale oszustwo! - czytamy.

Niestety, nie zabrakło także przykrych komentarzy pod adresem samej zwyciężczyni.

- Serio, znowu urocza blondynka z sąsiedztwa?

- Laska, która się niczym nie wyróżniała w żadnym odcinku. Praktycznie niezauważalna

- Totalnie przezroczysta osoba. Żadnej osobowości, nic - oceniali internauci.

Dominikę w obronę wziął między innymi doskonale znany z "Top Model" Hubert Gromadzki.

- Jako model mogę stwierdzić, że jest bardzo dobrą modelką, z piękną twarzą. Będzie bardzo dużo pracować, z pewnością zobaczymy ją w kampanii (np biżuterii) jak i na wybiegach - ocenił.

A jak wy oceniacie wyniki finałowego odcinka "Top Model"?