Zamknij

Top Model 10: Dominika Wysocka zwyciężyła w finale. Co wydarzyło się w finałowym odcinku?

24.11.2021 23:11
Dominika Wysocka
fot. screen: Instagram / Top Model

Za nami finał "Top Model 10". Poznaliśmy ostateczne wyniki jubileuszowej edycji i dowiedzieliśmy się, kto ma szansę na wielką karierę. W 10.odsłonie modowego show zwyciężczynią została Dominika Wysocka.

" Top Model" cieszy się wśród widzów niesłabnącą popularnością. Modowe show oparte na amerykańskim formacie przyjęło się w naszym kraju doskonale, stając się jednym z największych hitów ramówki TVN. Pierwszy odcinek został wyemitowany 8 września 2010 roku, a od 2014 w rywalizacji mogą brać udział także mężczyźni. Widzowie z ogromnym zaangażowaniem śledzą losy modeli i modelek, którzy dają z siebie wszystko, by zaistnieć na światowych wybiegach. Uroda czy figura to nie wszystko, uczestnicy muszą się wiele nauczyć, nabrać obycia, a często pokonać własne słabości i ograniczenia. Pomagają im w tym jurorzy, którzy jednocześnie zwracają baczną uwagę na każdy błąd. Stawka jest wysoka, zwycięzca otrzyma nie tylko 100 tysięcy złotych, ale także profesjonalny kontrakt oraz możliwość znalezienia się na okładce magazynu "Glamour".

10. edycja "Top Model" wywołuje ogromne, często skrajne emocje. Widzowie nie zawsze byli zachwyceni najnowszą odsłoną show, nie zabrakło kontrowersji związanych między innymi z wykorzystaniem do sesji zwierząt. Spore wątpliwości wzbudził także skład finalistów, zdaniem wielu osób jurorzy pożegnali faworyta całej serii. Do ostatecznej rywalizacji stanęły trzy panie: Nicole Akonchong, Dominika Wysocka i Julia Sobczyńska. Jak oceniał w "Dzień Dobry TVN" Michał Piróg, każda ma wiele do zaoferowania, a walka musiała być zacięta do samego końca. Ze zwycięstwa mogła się jednak cieszyć tylko jedna modelka.

Top Model 10:  Dominika Wysocka zwyciężczynią jubileuszowej edycji programu. Co wydarzyło się w odcinku?

Finałowi 10. edycji "Top Model" nie można było odmówić rozmachu. Jako gość specjalny wystąpiła supermodelka Monika Jagaciak, mogliśmy także oglądać muzyczne występy gwiazd: Smolastego, Moniki Brodki i Michała "Foxa" Króla. Przypomnieliśmy sobie także największe sukcesy finalistek i ich drogę do finałowego odcinka. Modelki same opowiedziały o tym, co sprawiło im największą trudność i jak zmieniły się podczas przygody z "Top Model". Mogliśmy także zobaczyć uczestników każdej z 10 edycji modowego show.

Widzowie mogli także przypomnieć sobie najważniejsze sesje zdjęciowe i pokazy, w których udział brały finalistki. Dzięki temu mogli jeszcze raz zapoznać się z ich talentem i podjąć decyzję, która z nich będzie cieszyła się z wygranej. Wśród okładek dla "Glamour" jurorzy najwyżej ocenili tę, na której pojawiła się Nicole.

Przyznano także nagrodę dla ulubionego uczestnika internautów, w tej rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się Weronika. Następnie dowiedzieliśmy się, która z gwiazd finałowego odcinka jako pierwsza pożegna się ze ścisłym finałem. Okazała się nią Julia Sobczyńska.

Emocje rosły, a wielbiciele Dominiki i Nicole z całych sił wspierali swoje faworytki. Tymczasem modelki musiały dać z siebie wszystko podczas sesji zdjęciowej inspirowanej latami 50. Jak można było się spodziewać, obie poradziły sobie świetnie i wykazały profesjonalizmem.

Ostatecznie zwyciężczynią 10. edycji "Top Model" została Dominika Wysocka. Gratulujemy.