Zamknij

Top Model 10: nie będzie kolejnej edycji? Joanna Krupa zaniepokoiła fanów

30.11.2020 15:26
Joanna Krupa
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Krupa to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej odsłony "Top Model". Międzynarodowej sławy modelka jednym z wywiadów wyraźnie zaniepokoiła wielbicieli programu. Czy 10. edycja "Top Model" zostanie wyprodukowana?

" Top Model" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych, amerykański format doskonale przyjął się w Polsce. Pierwszy odcinek krajowej odsłony modowego show stacja TVN wyemitowała we wrześniu 2010. Widzowie z zapartym tchem obserwują zmagania modelek i modeli, którzy marzą o światowej karierze, niemal każdy finał wzbudzał ogromne emocje, a wielu uczestników zawdzięcza udziałowi w "Top Model" medialną rozpoznawalność. Przykładem może tu być Klaudia El Dursi, która nie wygrała, a mimo to została prowadzącą bardzo popularnego "Hotelu Paradise".

Za nami finał 9. edycji "Top Model", w której zwyciężył Mikołaj Śmieszek. Niestety, seria kończyła się w atmosferze skandalu. Widzowie krytykowali sam finał, a najgłośniej mówiło się o  aferze z udziałem Dominica D'Angelica. Finalista miał okazać się przestępcą seksualnym. Sam Dominic wydał oświadczenie, podobnie uczyniła stacja TVN, a środki z głosów oddanych na usuniętego modela przekazano na cele charytatywne, niesmak pozostał. Wiele osób zastanawiało się, czy powstanie 10. edycja "Top Model". Wywiad, jakiego udzieliła Joanna Krupa dla portalu Jastrząb Post, nie uspokaja wielbicieli programu.

ZOBACZ TAKŻE:  Top Model: Joanna Krupa o brakującym uczestniku. Chciała, by wystąpił w finale

Top Model 10: nie będzie kolejnej edycji? Joanna Krupa o nowej odsłonie programu

Zdecydowana większość widzów nie wyobraża sobie 2021 roku bez kolejnej, 10. już edycji "Top Model". Pojawiły się także głosy, że atmosfera skandalu i trudne warunki pandemiczne mogą zagrozić powstaniu nowej odsłony serii. W wywiadzie temat nowej serii skomentowała Joanna Krupa, ale niestety nie potwierdziła rozpoczęcia prac nad jubileuszową edycją.

- Tego nie wiem. Trzeba się spytać TVN-u. Obojętnie co będzie, jestem dumna. Przez te 9. sezonów myślę, że dałam dużo serca. Zmieniliśmy też dużo żyć (...) Nie ważne, co stanie się w przyszłości, jestem bardzo szczęśliwa, że robiłam ten program i widać, że inni mają szansę, której by nie mieli bez tego programu. Nigdy nie wiadomo. Czy będzie praca, czy nie, ja mam moją córeczkę i to jest najważniejsze - informuje modelka.

Niejednoznaczna wypowiedź Joanny zdaniem wielu osób nie jest najlepszą wiadomością. Czyżby Krupa delikatnie zasugerowała, że nie będzie "Top Model 10"? Miejmy nadzieję, że jak najszybciej fani zostaną uspokojeni informacją o nowej odsłonie modowego hitu.