Zamknij

Top Model 10: skandal w programie. Widzowie oburzeni zachowaniem Olgi. "Wywalić ją z hukiem"

07.10.2021 09:54
Top Model
fot. TRICOLORS/East News

"Top Model 10" po raz kolejny wywołuje emocje, tym razem za sprawą zachowania Olgi Król, która zdaniem widzów powinna zostać karnie wyrzucona z programu. Chodzi o jej komentarze pod adresem Kacpra Jasińskiego.

" Top Model" gości na antenie TVN od września 2010 roku i zyskał status jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w krajowej telewizji. Modowe show, w którym aspirujące modelki i modele starają się rozwijać swój talent, ale przede wszystkim przebić do "pierwszej ligi" branży i spełnić swoje marzenia, cieszy się dużą popularnością, a widzowie trzymają kciuki za swoich faworytów. W programie nie brakuje przełamywania osobistych barier, radości, ale i łez porażki. Bardzo często zawodowe wyzwania przeplatane są osobistymi historiami uczestników, nie bez znaczenia są także ich wzajemne relacje. Niestety, zdradza się, że na planie dochodzi do kontrowersji.

"Top Model" cieszy się sympatią, choć kilkukrotnie produkcja spotkała się z krytyką, między innymi po odcinkach, w których modele pozowali z potencjalnie niebezpiecznymi owadami lub sesji zdjęciowej z wykorzystaniem alpak. Po najnowszym odcinku w sieci ponownie zawrzało, jednak tym razem dostało się jednej z bohaterek. Olga Król podczas sesji zdjęciowej pracowała w parze z Kacprem Jasińskim. Modelka narzekała na skurcze i mdłości, niepochlebnie także wyraziła się o swoim partnerze. Przeszkadzały jej między innymi jego mokre plecy, ale nie tylko.

- Ja się nie czułam wcale komfortowo. Strasznie śmierdzi mu z buzi albo ma jakieś takie inne defekty - narzekała Olga po tym, jak Marcin Tyszka zarzucił jej brak zawodowego profesjonalizmu.

Komentarze uczestniczki "Top Model" bardzo nie spodobały się części widzów, którzy nie szczędzili mocno krytycznych komentarzy, a nawet domagali się usunięcia Olgi z programu.

Top Model 10: Olga oburzyła widzów komentarzami na temat Kacpra. Powinna opuścić program?

Nie tylko Marcin Tyszka uznał, że komentarze modelki były nieprzyjemne, nieprofesjonalne i nie na miejscu. Internauci nie szczędzili często ostrych słów krytyki w komentarzach, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych.

- Produkcja powinna wywalić ją z hukiem.

- Olga chyba pomyliła programy. "Projekt Lady" na sali obok.

- Obrzydliwe zachowanie.

- Olga, jesteś najbardziej podłą osobą, jaką miałam okazję obserwować, współczuje rodzicom braku umiejętności wychowywania dzieci. - czytamy.

Pojawiły się nawet głosy namawiające produkcję show TVN do natychmiastowej reakcji.

- Produkcjo, pozwalając na takie komentarze wobec Kacpra robicie mu mega krzywdę i to już drugi odcinek pod rząd.

- Olga nie ma kultury, ale powiedziała to przy 20 osobach, a TVN pokazał całej Polsce. To jest słabe! - oceniali widzowie.

W także uważacie, że Olga przesadziła?