Zamknij

Top Model 10: uczestnik w wieku 20 lat nadal mieszka w domu dziecka. Szokująca historia

09.09.2021 15:52
Top Model
fot. Jan BIELECKI/East News

Kacper Jasiński zaszokował widzów i jurorów "Top Model 10" swoją historią. 20-latek zdradził, że nadal mieszka w domu dziecka. Opowiedział także o rodzinnych problemach.

" Top Model" to od lat jeden z najpopularniejszych polskich programów typu talent show. Oparty na amerykańskim formacie hit TVN możemy oglądać od 2010 roku i cieszy się niezmienną sympatią widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą losy aspirujących modeli i modelek, którzy niejednokrotnie muszą przełamywać wewnętrzne granice, by odnieść sukces. Program stara się pokazać, że kariera w modelingu to nie tylko piękno, ale także ciężka praca, dyscyplina i wiele umiejętności, o które osoby spacerujące po wybiegach nie są podejrzewane. Sukces polskiej edycji opiera się także na charyzmatycznych prowadzących i jurorach, wśród których możemy oglądać między innymi Joannę Krupę i Michała Piróga.

Widzowie "Top Model" mają okazję nie tylko oglądać pięknych uczestników, ale także często bardzo osobistych i nierzadko wzruszających historii. W najnowszym sezonie nie brakuje emocji, ale jak dotąd z pewnością najwięcej wzruszeń obok Sophii dostarczył 20-letni Kacper Jasiński. Osobisty dramat mężczyzny dla wielu osób był ważniejszy niż to, jak zaprezentował się przed jurorami.

Top Model 10: 20-letni uczestnik wzruszył swoją historią. Nadal mieszka w domu dziecka

W rozmowie z jurorami Kacper Jasiński przyznał, że chciał spróbować swoich sił jako model wcześniej, ale nie pozwoliła mu na to choroba ojca. Nie to jednak zadziwiło jurorów i widzów. Okazuje się, że 20-latek mimo tego, że jest pełnoletni, nadal mieszka w domu dziecka.

- Aktualne w Łodzi jestem w domu dziecka. Do 25. roku życia, dopóki się uczysz, można być w domu dziecka - poinformował.

Aspirujący model znalazł się w placówce razem z siostrą, która wspierała go na planie. Przyczyną były problemy alkoholowe matki i ojciec, który nie pracował. Miejmy nadzieję, że Kacper zrobi karierę i niedługo zmieni miejsce zamieszkania.