Zamknij

Top Model 10: widzowie oburzeni eliminacją uczestników. "Najgorsza decyzja w tym programie"

21.10.2021 11:18
Top Model
fot. TRICOLORS/East News

Widzowie "Top Model 10" po raz kolejny nie ukrywają, że są zawiedzeni najnowszą edycją. Tym razem oburzyła ich eliminacja Oli i Łukasza, którzy mieli na to nie zasługiwać i poradzić sobie lepiej od wielu innych uczestników. W komentarzach ponownie zawrzało. 

" Top Model" od września 2010 roku przyciąga przed ekrany widzów, którzy z zapartym tchem podziwiają walkę początkujących modeli i modelek o zaistnienie w świecie mody i rozpoczęcie profesjonalnej kariery. Program pokazał, że praca w tej wymagającej branży nie opiera się tylko na urodzie, ale także ciężkiej pracy, doskonaleniu talentu i odporności psychicznej. Dużą zaletą show są barwni uczestnicy o różnorodnych charakterach i często z niezwykle ciekawymi historiami, które szokują i wzruszają. Nie jest tajemnicą, że fani programu mają swoich faworytów oraz osoby, które darzą o wiele mniejszą sympatią.

Obecnie możemy oglądać już 10. edycję "Top Model", która wywołuje wiele emocji oraz uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych. Producenci już kilka razy musieli mierzyć się z krytyką, między innymi po sesjach z udziałem alpak i wykorzystaniu podczas zdjęć potencjalnie niebezpiecznych owadów. Teraz widzowie po raz kolejny są oburzeni tym, co wydarzyło się w programie. W ostatnim odcinku z dalszą rywalizacją pożegnała się aż dwójka uczestników. Zdaniem wielu widzów nie ta dwójka, która powinna.

Top Model 10: wpadka w programie? Widzowie oburzeni usunięciem Oli i Łukasza

Tydzień temu z programu wyeliminowana została Olga, która nie cieszyła się popularnością i wywołała oburzenie niekulturalnymi słowami o Kacprze, za które później przeprosiła w mediach społecznościowych. Teraz musieliśmy pożegnać Olę i Łukasza, jednak ta decyzja spotkała się z zupełnie odmienną reakcją widzów. Zdaniem wielu osób decyzja jest niesprawiedliwa, a na usunięcie o wiele bardziej zasłużyli inni uczestnicy. W sieci zawrzało, pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy.

- Co wy zrobiliście?! Najgorsza decyzja w tym programie.

- Nie wierzę, serio? Ola i Łukasz? Dwie osoby, które zawsze się starały? Dramat.

- Przecież Łukasz dwa razy wygrał grupowe zdjęcie, a Sophia nie, a odpadł. Zupełnie niezrozumiała dla mnie ta decyzja.

- Łukasz wyszedł lepiej niż Sophia, ale dziewczyna z "lepszą historią" musi zostać.

Co więcej, niezadowolone z werdyktu są także gwiazdy poprzednich edycji "Top Model".

- Zostawcie Łukasza! Błagam. Serio, człowiek z taką niespotykaną energią, który robił ten program lepszym, odpadł? - napisał Hubert Gromadzki.

- Ola? Przecież była świetna. Niedoceniona - oceniła Klaudia Chojnacka.

- Szkoda - krótko podsumował Mateusz Maga.

W także uważacie, że Ola i Łukasz zasłużyli na to, by pozostać w "Top Model"?