Zamknij

Top Model 10: wpadka w programie. Pomylono fotografkę z Ralphem Kamińskim

21.10.2021 13:59
Top Model / Ralph Kamiński
fot. Jan BIELECKI/East News / Grzegorz Bukala/REPORTER

W "Top Model 10" doszło do zabawnej wpadki, która nie umknęła uwadze widzów. Czołowa polska fotografka została pomylona przez producentów z wokalistą Ralphem Kamińskim. Jak do tego doszło?

" Top Model" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w ofercie polskich stacji telewizyjnych. Produkcja oparta na amerykańskim formacie przyjęła się w naszym kraju świetnie i od 2010 roku jest jednym z hitów ramówki TVN. Widzowie od wielu lat nie tracą zainteresowania staraniami uczestników wejście do świata międzynarodowego modelingu i zrobienia wielkiej kariery. Naturalny talent często szlifują podczas wymagających sesji zdjęciowych, muszą pokonywać własne ograniczenia i wykazać silną psychiką oraz zrozumieniem branży i panujących w niej zasad. Obecnie możemy oglądać jubileuszową 10. edycję "Top Model", która wzbudza wielkie emocje, choć nie zawsze te pozytywne.

Chyba ciężko szukać odsłony show, która wywoływałaby tak wiele kontrowersji, jak obecnie emitowana. Producenci musieli już mierzyć się z krytyką po sesji z udziałem zwierząt, niezbyt także spodobał się pomysł zdjęć z wykorzystaniem owadów i skorpionów. Oberwało się także jednej z uczestniczek, Olga publicznie przepraszała za nieprzyjemne komentarze dotyczące Kacpra. Po ostatnim odcinku z kolei widzowie nie szczędzili gorzkich słów i nie kryli oburzenia eliminacją uczestników, którzy ich zdaniem na to nie zasługiwali. Co więcej, w tym samym odcinku przytrafiła się zabawna wpadka.

Top Model: wpadka w programie. Znana fotografka pomylona z Ralphem Kamińskim?

Uczestnicy "Top Model" podczas sesji zdjęciowych bardzo często mają okazję współpracować z profesjonalistami, nie inaczej było tym razem. Modele i modelki prezentowali się w obiektywie Magdaleny Łuniewskiej, a dobrą radą miała służyć im znana ze światowych wybiegów Julia Banaś.

- Pierwsza liga polskich fotografek. Przed jej obiektywem pozują największe gwiazdy kina, show-biznesu i mody. Autorka zdjęć do największych kampanii modowych w Polsce - opisywano fotografkę w programie.

Tym bardziej zdziwieni byli widzowie, kiedy podczas jednego z ujęć Łuniewską podpisano jako... Ralpha Kamińskiego, popularnego polskiego wokalistę, który z pewnością nie przypomina Magdaleny. Zabawna pomyłka nie umknęła uwadze widzów i wbrew pozorom łatwo ją wytłumaczyć. Ralph był bowiem gościem poprzedniego odcinka, w którym razem z uczestnikami kręcił klip. Najwyraźniej ktoś zapomniał zaktualizować podpisu.