Zamknij

Top Model 8: Jury pierwszy raz przyznało złoty bilet. Otrzymała go 30-letnia mama dwójki dzieci

Judyta Wanicka
10.09.2019 11:39
Top Model 8: Jury pierwszy raz przyznało złoty bilet. Otrzymała go 30-letnia mama dwójki dzieci
fot. Top Model/TVN

„Top Model 8”, odcinek 2. już za nami. Sensacją okazała się Klaudia El Dursi, 30-letnia mama dwójki dzieci, która otrzymała od jury złoty bilet. Przepustkę do domu modelek wręczyła jej Joanna Krupa, która zachwyciła się egzotyczną urodą uczestniczki i jej perfekcyjną figurą.

Top Model 8: jury po raz pierwszy przyznało złoty bilet

„Top Model 8” wróciło na antenę TVN 2 września i już od pierwszego odcinka wzbudza mnóstwo emocji wśród widzów. W programie pojawiło się już sporo ciekawych osobowości, m.in. model z zespołem Tourette'a czy krągła 17-latka, która zachwyciła Marcina Tyszkę. Drugi odcinek show zdecydowanie należał do 30-letniej krawcowej wychowującej dwójkę dziecię, Klaudii El Dursi. Jurorzy byli tak zachwyceni urodą i osobowością uczestniczki, że bez wahania przepuścili ją dalej. Klaudia El Dursi jako pierwsza w historii programu otrzymała złoty bilet, który gwarantuje wejście od razu do domu modelek. Dzięki takiej przepustce uczestniczka będzie mogła ominąć drugi etap programu zwany boot campem.

Top Model 9: Klaudia El Dursi zachwyciła jury

Klaudia El Dursi zachwyciła jurorów „Top Model” egzotyczną urodą i rewelacyjną figurą. Jak wyjaśniała w programie, jej mama jest Polką, a tata pochodzi z Libii. Na co dzień Klaudia pracuje jako krawcowa – szyje sukienki na różne okazje, ale od zawsze jej największym marzeniem była kariera w modelingu. Swoje plany mogła zrealizować jednak dopiero teraz, gdy skończyła 30 lat. Wcześniej poświęciła się wychowaniu dwóch synów. Uczestniczka obawiała się, że wiek pogrzebie jej szanse na udział w programie, na szczęście jurorzy przymknęli oko na jej metrykę i docenili przede wszystkim walory urody. Klaudia El Dursi udowodniła, że oprócz perfekcyjnego ciała ma również talent do pozowania. Mało kto wie, że występ w "Top Model" nie był debiutem Klaudii prze kamerami. Zmysłowa brunetka ma na swoim koncie rozbieraną sesję w „Playboyu” oraz kilka wizyt na celebryckich imprezach. 

Zagłosuj

Podoba ci się Klaudia El Dursi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW