Zamknij

Top Model 8: Marcin Tyszka broni Klaudii El Dursi, która "oszukała" jury. "To duża odwaga"

Judyta Wanicka
12.09.2019 12:44
Marcin Tyszka i Klaudia El Dursi
fot. Jankowski/REPORTER/EASTNEWS

Marcin Tyszka skomentował udział Klaudii El Dursi w 8. edycji "Top Model". Piękna uczestniczka miała zataić przed jury fakt, że kiedyś pozowała dla "Playboya" i nie jest już debiutantką w branży. Oburzonym internautom zdecydował się odpowiedzieć Marcin Tyszka. Juror zapewnił, że nie doszło do żadnego oszustwa, bo jury już wcześniej znało dokonania El Dursi. Poza tym doświadczenie w modelingu o niczym nie przesądza. W domu modelek każdy jest równy i zaczyna od zera - wyjaśnił juror.

Marcin Tyszka komentuje skandal z Klaudią El Dursi

Nie cichnie burza wokół pięknej uczestniczki 8. edycji "Top Model", Klaudii El Dursi. Internauci odkryli, że 30-letnia krawcowa, która wstydziła się pokazać ciało na castingu, jest tak naprawdę doświadczoną modelką "Playboya". Internauci twierdzą, że El Dursi oszukała jurorów, zatajając ten istotny fakt ze swojej kariery. W obronie uczestniczki postanowiła stanąć juror "Top Model", Marcin Tyszka. Fotograf zamieścił na Instagramie post, w którym zapewnił, że jury od początku wiedziało, z kim ma do czynienia.

Oto nasz Złoty Bilet - Klaudia El Dursi. Gdy ktoś ma ciężkie życie twierdzicie, że wszedł do programu dzięki smutnej historii. Gdy dziewczyna ma życie kolorowe, jest szczęśliwa, spełniona, to oczywiście zostało ustawione. Dementuję wszystkie teorie spiskowe. Nikt nas nie oszukał, my bardzo dobrze znamy uczestników, w epoce internetu łatwo to sprawdzić - napisał juror.

Tyszka nie jest zdziwiony, że tak śliczna dziewczyna jak Klaudia ma już na swoim koncie profesjonale sesje. Zgłoszenie się do programu 30-letniej mamy dwójki dzieci uważa za sporą odwagę.

Byłoby dziwne gdyby piękna dziewczyna obudziła się nagle dopiero po 30 i postanowiła zrobić pierwsze zdjęcie w życiu. Postanowiła spróbować od nowa i przyszła do nas. To duża odwaga. Weszła do studia, zachwyciła na castingu i przeszła dalej. A co dalej, zobaczymy. Bardzo mnie ciekawi jak sobie poradzi dalej, będzie rozpieszczoną księżniczką czy zacznie ciężko pracować? - czytamy we wpisie jurora.

Juror "Top Model" wyznał, że do programu zgłasza się mnóstwo osób, które mają już doświadczenie w modelingu. Nie oznacza to jednak, że mogą liczyć na szczególne względy jury. Każdy zaczyna tu swoją karierę od zera - podkreśla Tyszka.

Moda się coraz bardziej otwiera tak jak my, dlatego zmieniliśmy kryteria wieku, dziewczyny po 30 też świetnie pracują. Pięknym dziewczynom w high fashion jest dużo trudniej, ale coraz częściej cool firmy sięgają po komercyjne twarze - argumentuje wybór Klaudii juror "Top Model".

Kim jest Klaudia El Dursi, która dostała złoty bilet w "Top Model"?

Klaudia El Dursi to uczestniczka 8. edycji "Top Model", która jako pierwsza w historii programu otrzymała od jury złoty bilet, będący przepustką do Domu Modelek. 30-letnia mama dwójki dzieci ujęła jurorów egzotyczną urodą oraz rewelacyjną figurą. Jak wyjaśniała w programie, jej mama jest Polką, a tata pochodzi z Libii.

Na co dzień Klaudia pracuje jako krawcowa – szyje sukienki na różne okazje, ale od zawsze jej największym marzeniem była kariera w modelingu. Swoje plany mogła zrealizować jednak dopiero teraz, gdy skończyła 30 lat. Wcześniej poświęciła się wychowaniu dwóch synów. Uczestniczka obawiała się, że wiek pogrzebie jej szanse na udział w programie, na szczęście jurorzy przymknęli oko na jej metrykę i docenili przede wszystkim walory urody.

Klaudia El Dursi stała stała się bohaterka internetowego skandalu. Widzowie szybko odkryli, że uczestniczka "Top Model" nie jest debiutantką w branży, ponieważ ma na swoim koncie rozbieraną sesję w "Playboyu". W przeszłości była także częstą bywalczynią celebryckich imprez. Do dziś modelka regularnie bawi się w klubach z warszawskimi VIP-ami.

Zagłosuj

Czy Klaudia El Dursi powinna była dostać złoty bilet?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw