Zamknij

Top Model 8: wypłynęły nazwiska uczestników, którzy dostali się do Domu Modelek

Judyta Wanicka
12.09.2019 11:06
Jury Top Model
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Znamy nazwiska uczestników "Top Model 8", którzy weszli do Domu Modelek. Na instagramowym profilu programu pojawiły się zdjęcia pięciu osób, które znalazły się w składzie finałowym. Żeby do końca nie zdradzać, kim są szczęśliwcy, zasłonięto im twarze. Jednak internautom szybko udało się rozszyfrować o kogo chodzi.

Wygląda na to, że największa zagdaka 8. edycji "Top Model" właśnie została rozwiązana. I to bez większego problemu. Na oficjalnym profilu "Top Model" na  Instagramie pojawiły się zdjęcia uczestników, którym udało się wejść do Domu Modelek. Fotografie pochodzą z sesji zrealizowanej dla marki Aparat, w której modele prezentują na sobie etniczną biżuterię. Na portretach zasłonięto uczestnikom twarze. Zadaniem internautów było odgadnięcie, kto jest na zdjęciu. Fani programu poradzili sobie z tym bez większych problemów.

Top Model 8: kto dostał się do Domu Modelek? 

Od września widzowie mogą oglądać nowe odcinki "Top Model". Są one jednak emitowane z opóźnieniem. W telewizji jurorzy są na etapie castingów, podczas których wybierają osoby do drugiego etapu zwanego boot campem. Zdjęcia uczestników na Instagramie zdradzają, że już nagrano odcinki z Domu Modelek.

Kto dostał się do finałowego składu 8. edycji "Top Model"? Internauci odgadli, kto ukrywa się na zdjęciach. Wiadomo już, że w Domu Modelek na pewno znalazła się Klaudia El Dursi, która otrzymała od jury złoty bilet. Fotografie zdradzają, że w gronie szczęśliwców znaleźli się również: Sandra Dorsz, Denis Chmielewski, Michał Gała i Olga Kleczkowska.

Zagłosuj

Masz już swojego faworyta do tytułu Top Model?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw