Zamknij

Top Model: Joanna Krupa o brakującym uczestniku. Chciała, by wystąpił w finale

26.11.2020 10:23
Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Krupa, jedna z gwiazd "Top Model", skomentowała finał 9. edycji modowego show. Przyznała, że chciałaby zobaczyć uczestnika, który został usunięty z programu. Kto jej zdaniem powinien był dołączyć i walczyć o główną nagrodę?

"Top Model" po raz kolejny pokazało, że Polacy interesują się modą, a na pewno z przyjemnością śledzą losy początkujących modeli i modelek walczących o wielką karierę. Za nami finał 9. edycji show, w którym zwyciężył Mikołaj Śmieszek. Najnowsza odsłona programu zakończyła się w atmosferze skandalu po tym, jak jeden z uczestników, Dominic D'Angelica, został zdyskwalifikowany z powodu kryminalnej przeszłości. 30-latek miał być skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią poniżej 16. roku życia. Stacja TVN wydała oświadczenie, do sprawy odniósł się także Dominic.

Mimo skomplikowanej sytuacji finałowy odcinek skupił się, zgodnie z oczekiwaniami, na rywalizacji utalentowanych osób, które chcą zaistnieć w świecie międzynarodowego modelingu. Jurorzy show nie ukrywali, że mają swoich faworytów, w sieci natomiast toczyły się burzliwe rozmowy. Joanna Krupa, światowej sławy modelka i jedna z jurorek "Top Model", zdradziła, że w finałowym odcinku chętnie zobaczyłaby uczestnika, który odpadł wcześniej. O kogo jej chodziło?

ZOBACZ TAKŻE:  Top Model: Dominic D'Angelica skomentował finał programu. Jak ocenił show TVN? [FOTO]

Top Model 9: Joanna Krupa szczerze o finale. Żałuje, że zabrakło jednego z modeli

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Joanna Krupa nie ukrywała, że jej zdaniem w finale powinien pojawić się Ernest Morawski, który pożegnał się z programem, zdaniem modelki, przedwcześnie.

- Tak naprawdę uwielbiałam całą trójkę. Też myślałam, że Ernest powinien być w finale. Gdybyśmy mogli jeszcze jedną osobę dołożyć - stwierdziła Joanna.

Krupa nie ukrywała jednak, że nawet bez udziału Ernesta w finale, 9. edycja "Top Model" była jedną z najmocniejszych odsłon serii.

- Ten sezon to był jeden z najmocniejszych sezonów, co jest szokiem, bo na początku obawiałam się, co tutaj będzie. Ale myślę, że na początku przez to, że ludzie wysyłali on-line zgłoszenia, to znaleźli w sobie pewność siebie. Ci, którzy na początku się nas bali nie przyszliby, ale wysłali zgłoszenie on-line. Patrycja i Weronika nie wiem, czy by przyszły do nas - oceniła.

A jak wam podobało się 9. sezon "Top Model"?