Zamknij

Top Model 9: Ruszyły castingi online. Joanna Krupa zdradza nowe zasady. Do zdobycia srebrny bilet

Judyta Wanicka
08.04.2020 11:14
Joana Krupa
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Casting do "Top Model 9" w czasie epidemii koronawirusa odbywają się online. Są nowe zasady wyboru uczestników. Joanna Krupa zdradziła, że jury wprowadziło srebrny bilet, dzięki któremu można łatwiej dostać się na boot camp.

Top Model 9 - jak wziąć udział w castingu?

Castingi do 9. edycji "Top Model" rozpoczęły się pomimo trwającej kwarantanny. Chętni do wzięcia udziału mogą już przesyłać zgłoszenia online. Wybór uczestników będzie odbywał się na zupełnie innych zasadach niż do tej pory. Jak czytamy na stronie "Top Model", kandydaci powinni wysłać zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony "Top Model" i załączyć zdjęcie oraz film ze sobą w roli głównej. 

Każdy chętny do udziału w programie będzie mógł jednak skorzystać z szansy, jaką jest wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej "Top Model". Pod hasłem #CastingWDomu rozpoczęliśmy pierwszy etap castingów. W ten sposób wszyscy chętni, mimo dzielącej odległości, mogą zaprezentować się jurorom i zyskać szansę na udział w programie - czytamy na stronie programu. 

Top Model - jury przygotowało srebrny bilet 

Przyszli modele i modelki powinni zaprezentować się jak najlepiej i to nie tylko od strony fizycznej. Joanna Krupa podkreśla, że film powinien pokazywać także ciekawą osobowość i kreatywność kandydata. 

Jeszcze bardziej będę patrzeć na te wszystkie wideo, które mają ten „wow factor” - zdradza szefowa jury. 

W tym sezonie uczestników czeka kolejna atrakcja. Jury przygotowało dla nich srebrny bilet, dzięki któremu będzie można łatwiej dostać się na boot camp. 

A jaka niespodzianka w tym sezonie? Już wam mówię. W tamtym sezonie był złoty bilet, w tym sezonie jest jeszcze srebrny bilet. To znaczy, że z tych wszystkich filmów my wybierzemy jeden ulubiony – każdy juror plus Michał, pięć wideo. Ale z tych pięciu wy wybierzecie jedną osobę, która wygra srebrny bilet i od razu przyjdzie na boot camp – powiedziała Joanna Krupa. 

Zagłosuj

Oglądasz program "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw