Zamknij

Top Model: ekstremalna sesja na wysokości. Kto nie dał rady?

07.10.2020 23:08
Jury "Top Model"
fot. Bartosz KRUPA/East News

"Top Model 9" skończyło się dla jednej z uczestniczek. Kto odpadł z programu w 6. odcinku programu i pożegnał się z szansą na tytuł? 

Za nami 6. odcinek 9. sezonu programu "Top Model". Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka ocenili zmagania 12 uczestników pragnących zrobić karierę w modelingu. Gośćmi specjalnymi były Ola Nowak, Klaudia Halejcio i Patrycja Markowska, które wspierały aspirujących modeli w zadaniach wymyślnych przez jury. Największym wyzwaniem odcinka była ekstremalna sesja zdjęciowa na wysokości. Kto poradził sobie najgorzej i pożegnał się z "Top Model" w szóstym odcinku show, w środę 7 października? 

Top Model 9: Agnieszka Skrzeczkowska odpadła z programu 

Jury uznało, że najlepsze zdjęcia należą do Mikołaja, Mai, Mariusza, Karoliny, Dominika, Patrycji i Gracji. Przygoda z "Top Model" zakończyła się dla Agnieszki Skrzeczkowskiej. Jury uznało, że mająca problemy z językiem angielskim 30-latka ma marne szanse na zaistnienie w branży, poza tym efekty jej sesji okazały się mało porywające. - Widzę ciągle tę samą Agnieszkę - podsumowal Marcin Tyszka.

Top Model 9: wideo na TikToka i sesja na wysokości 

W pierwszym zadaniu uczestnicy podzieleni na grupy musieli stworzyć filmiki na TikToka w zabawny sposób prezentujące, jak zmieniała się moda w latach 70., 80. i 90. Na planie nie brakowało emocji i spięć. Zwyciężyła  grupa Dawida w składzie: Gracja Kalibabka, Maja Siwik, Dominic D’Angelica i Mikołaj Śmieszek.

W następnym etapie uczestnicy musieli zabłysnąć na castingu. Każda z grup udała się na trzy spotkania. Stawką był udział w kampanii biżuterii APART lub sesji dla magazynu "Elle". Do pierwszej angaż zdobyli Patrycja Sobolewska i Dominic D'Angelica, do drugiej wybrano Mariusza Jakubowskiego i Weronikę Kaniewską. 

Uczestnicy stanęli również przed szansą zaprezentowania się przed jurorem niemieckiej edycji "Top Model", który przez wiele lat współpracował z takimi modelkami jak Heidi Klum, Gisele Bundchen, Milla Jovovich, Naomi Campbell czy Laetitia Casta. 

Gwoździem programu i jednocześnie najtrudniejszym wyzwaniem była sesja zrealizowana kilkanaście metrów nad ziemią. Uczestnicy pozowali na metalowej platformie unoszonej przez dźwig. Uczestników zagrzewała Patrycja Markowska. Maja Siwik popłakała się ze strachu, ale mimo to udało jej się zaskoczyć jurorów.  - Ona się normalnie przełamała, szok! Udowodniłaś dzisiaj, że się świetnie nadajesz, skoro przełamałaś taki lęk - powiedziała Patrycja Markowska. Łukasz Bogusławski był tak sparaliżowany, że mało nie przerwał sesji. W efekcie nie zrobił najlepszego zdjęcia. Za to Maja zachwyciła wszystkich. Marcin Tyszka porównał jej zdjęcie do filmu z Nicole Kidman.