Zamknij

Top Model 9 - kiedy premiera nowego sezonu programu TVN 2020? [DATA]

21.08.2020 14:21
Top Model 9 - kiedy premiera nowego sezonu programu TVN 2020? [DATA]
fot. Jan BIELECKI/East News

Kiedy 9. sezon "Top Model"? Dla wszystkich fanów programu TVN mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły na temat nowych odcinków show, są już znane. Informacje dotyczące tego, kiedy "Top Model 9" oraz o której godzinie i gdzie oglądać, można znaleźć poniżej.

"Top Model", 9. sezon - kiedy premiera nowych odcinków? O której godzinie i gdzie oglądać w TV oraz online? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery 9. sezonu "Top Model" 2020.

Top Model 9 - kiedy premiera dziewiątego sezonu programu? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy 9. sezon "Top Model", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu program TVN cieszy się ogromną popularnością, a przez lata emisji zyskał sobie grono fanów. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły na temat nowych odcinków show, są już znane.

Premiera "Top Model 9" zaplanowana została na jesień 2020. Pierwszy odcinek nowej serii programu wyemitowany zostanie w środę 2 września o godzinie 21:30 na antenie TVN. Kolejne epizody będzie można oglądać co tydzień, w każdą środę o wspomnianej powyżej porze.

Top Model, sezon 9 - co warto wiedzieć?

Wiadomo także, że po raz kolejny w jury "Top Model" zasiądą Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Wszystkich kandydatów wspierać będzie Michał Piróg. W programie pojawi się także wielu ciekawych gości, m.in. aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska.

Jak czytamy na oficjalnej stronie programu, nowością w 9. sezonie "Top Model" będzie srebrny bilet.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a które następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma srebrny bilet, czyli miejsce w etapie bootcampu. Podobnie, jak w poprzednim sezonie jurorzy będą mieli możliwość, by wręczyć wybranej osobie złoty bilet i zapewnić jej miejsce w domu modelek i modeli - brzmi komunikat na stronie.

RadioZET.pl