Zamknij

Top Model: kto dostał się do programu? Jury wybrało uczestników 9. edycji

16.09.2020 23:08
Top Model
fot. Bartosz KRUPA/East News

"Top Model 9", odciek 3. już za nami! Którzy uczestnicy dostali się na bootcamp i weszli do programu, a którym nie udało się zagrzać miejsca show? Znamy nazwiska wszystkich uczestników 9. edycji "Top Model". 

Program "Top Model" wrócił na antenę TVN po prawie dziesięciomiesięcznej przerwie. To już dziewiąta edycja show dla wielbicieli modelingu, którzy marzą o karierze w branży high fashion. W poprzednim odcinku poznaliśmy dziesięcioro uczestników, którym udało się przejść do kolejnego etapu, dzisiaj dołączyli do nich kolejni. Kto po bootcampie dostał się do 9. edycji "Top Model"? O tym tradycyjnie zadecydowało jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka przy wsparciu dobrego ducha show Michała Piróga. 

W 3. odcinku "Top Model" pokazano relacje z castingów oraz pierwsze zmagania na bootcampie. Jurorzy wybrali do następnego etapu kolejnych uczestników. Wśród nich znalazł się znany z poprzedniej edycji Krzysztof Kaletka. Chłopak stanął przed jury odchudzony i - jak stwierdził - lepiej przygotowany do zawodu modela. Jurorzy początkowo kręcili nosem, że Krzysztof jest zmanierowany i momentami irytuje swoim zachowaniem, ale mimo to dali mu szansę na wzięcie udziału w sesji. Niestety rezultaty okazały się niezadowalające i aspirujący model musiał wrócić do domu. 

Top Model 9: jury wybrało uczestników programu 

Trzeci odcinek "Top Model 9" upłynął na zakwaterowaniu w domu modeli i pierwszym zadaniu przed obiektywem. Decyzją jury do kolejnego etapu przeszło 14 uczestników. Przedtem jednak musieli zawalczyć o miejsce w programie, rywalizując w czteroosobowych drużynach. Pierwsza grupa musiała wykazać się w sesji w strojach kąpielowych zrealizowanej nad wodą, druga - w składzie betonu, trzecia miała za zadanie pokazać uliczny bunt w industrialnej scenerii, a kolejna wcielić się w surferów. Katarzyna Sokołowska była pod wrażeniem urody Ernesta Morawskiego. Koledzy z drużyny również byli zdania, że Ernest poradził sobie najlepiej ze wszystkich.

Łzy na planie sesji w "Top Model". Marcin Tyszka skrytykował pracę Magdy Konopki. - Pozuje, jakby naoglądała się różnych magazynów dla panów - wypalił juror. Zbita z tropu uczestniczka rozpłakała się. Michał Piróg poradził jej, by się wyluzowała i pozowała bardziej naturalnie. Pochwały otrzymała za to Gracja Kalibabka, córka słynnego uwodziciela, która w programie pojawiła się razem z bratem. Joanna Krupa porównała jej urok do Grace Kelly. Jurorzy zachwyceni byli również urodą Patrycji Sobolewskiej, ale podkreślili, że dziewczyna musi jeszcze nauczyć się pracować przed kamerą.

Po sesjach jury oceniło zdjęcia uczestników i ogłosiło wyniki. Oprócz przejścia do kolejnego etapu nagrodą był występ na wybiegu przed jurorami. Do domu modeli w "Top Model 9" dostali się:

Gracja Kalibabka

Karolina Kuczyńska

Dominik Bereżański - zdobywca Srebrnego Biletu 

Łukasz Bogusławski

Karolina Płocka

Wiktoria Chorążak

Dominic D'Angelica

Patrycja Sobolewska

Agnieszka Skrzeczkowska

Mariusz Jakubowski

Mikołaj Śmieszek

Ernest Morawski

Maja Siwik

Weronika Kaniewska - zdobywczyni Złotego Biletu