Zamknij

Top Model 9: kto odpadł w 9. odcinku programu?

28.10.2020 23:01
Top Model 9
fot. TRICOLORS/East News

Za nami 9. odcinek "Top Model 9", w którym jak zwykle nie brakowało emocji. Rywalizacja jest coraz ostrzejsza, a część uczestników zmaga się nie tylko ze stresem, ale i osobistymi problemami. Kto poradził sobie najgorzej i musiał pożegnać się z programem?

"Top Model" od pierwszego sezonu wzbudzało wielkie emocje i cieszyło się wielką popularnością. Obecnie możemy oglądać już 9. edycję najpopularniejszego w kraju modowego show. Najnowsza odsłona programu wzbudza wielkie emocje, zwłaszcza że producenci coraz częściej pokazują uczestników nie tylko na wybiegu. Prywatne życie modeli i modelek oraz ich wzajemne relacje stały się integralnym elementem show.

Za nami 9. odcinek "Top Model 9", w którym uczestnicy musieli między innymi zrealizować sesję zdjęciową dla marki obuwniczej. Jednym z gości była Karolina Pisarek, której udział w programie pozwolił rozpocząć karierę i zyskać ogromną popularność. Uczestnicy dawali z siebie wszytko, chociaż kiedy reżyserka zaproponowała pocałunki, pojawiły się obiekcje. Na szczęście panie mogły zakryć usta lizakiem. Z pozoru proste zadania wywołały niemałe emocje, a dawne animozje odeszły w cień. Dominic i Patrycja zdecydowali się nawet na prawdziwy pocałunek.

ZOBACZ TAKŻE:  Dominic D'Angelica - kim jest uczestnik Top Model? [INSTAGRAM, WIEK]

Top Model 9, odcinek 9: kto odpadł z programu? Kto poradził sobie najlepiej?

Nagroda, udział w kampanii reklamowej marki obuwniczej, trafiła do Weroniki, Mariusza i Mikołaja. Przed uczestnikami stanęło jednak kolejne zadanie, profesjonalna sesja zdjęciowa pod tytułem "Kontrasty". Modele i modelki zostali podzieleni na grupy, co miało sprawdzić nie tylko ich talent, ale też umiejętność pracy w grupie. Musieli bowiem sami stworzyć fryzury. Najlepiej z niełatwym zadaniem poradzili sobie Ernest i Karolina, która dodatkowo otrzymała zaproszenie do kampanii reklamowej.

Ostatnim etapem zmagań w 9. odcinku "Top Model" była sesja na basenie. Karolina na myśl o sesji w wodzie spanikowała, wielu uczestników miała problem z nurkowaniem i jednoczesną pracą przed kamerą. Efekty sesji okazały się jednak imponujące. Niestety, Ernest zachłysnął się wodą i na jakiś czas musiał przerwać pozowanie. Tymczasem Karolina, która przez całą sesję walczyła ze strachem, ostatecznie dała z siebie, ile mogła.

Ostatecznie w 9. odcinku "Top Model 9" z programu odpadła Karolina. Patrycja także była zagrożona, ale uratował ją Michał Piróg.