Zamknij

Top Model 9: rozpoczęły się castingi online. Kiedy nowa edycja programu?

Maciej Friedrich
07.04.2020 09:57
Top Model 9: rozpoczęły się castingi online. Kiedy nowa edycja programu?
fot. TRICOLORS/East News

Wielbiciele modowego show "Top Model" mają powody do zadowolenia. Według medialnych doniesień nowa edycja programu może pojawić się na ekranach jesienią. Ruszyły castingi, które wyjątkowo odbywać się będą w formule online. Jak zgłosić się do "Top Model 9"?

"Top Model" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych, jakie możemy oglądać na antenie stacji TVN. Widzowie z zainteresowaniem śledzą rywalizację modelek i modeli oraz ich przemiany z amatorów w profesjonalistów. W show nie brakuje także elementów reality show i prywatnych konfliktów, a nawet romansów między uczestnikami.

Finał 8. edycji był kontrowersyjny, a sama edycja wylansowała nie tylko zwycięzców programu. Klaudia El Dursi pełni obecnie rolę gospodyni "Hotelu Paradise", a Kingę Wawrzyniak zobaczymy w serialu.

Fani "Top Model" z niecierpliwością wyczekiwali informacji o kolejnej odsłonie show, zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa, kiedy wiele programów zostaje zawieszonych. Na szczęście, jak informują Wirtualne Media, "Top Model" ma powrócić na ekrany, by dalej dostarczać widzom emocji i wzruszeń.

Top Model 9: nowa edycja jesienią? Ruszyły castingi online

Według informacji Wirtualnych Mediów 9. edycja "Top Model" ma pojawić się w jesienniej ramówce TVN, o ile oczywiście pandemia koronawirusa na to pozwoli. Producenci najwyraźniej jednak są pewni swego, ponieważ ruszyły castingi do nowej odsłony programu. Z racji sytuacji w kraju odbywają się w formule online.

Aby zgłosić się do "Top Model" należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie topmodel.tvn.pl. Zgłoszenia przyjmowane są od 6 kwietnia do 7 czerwca 2020. "Top Model" poszukuje osób w wieku od 18 lat (lub 16, jeśli zgodę na udział wyrazi opiekun prawny), które mają przynajmniej 160 centymetrów wzrostu.

- W tym roku chcemy być bliżej naszych widzów i chociaż teraz nie możemy spotkać się z nimi na castingach jak w latach ubiegłych, to zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie zapewnia casting internetowy. Liczymy na kreatywność kandydatów i wierzymy, że i tym razem nas zaskoczą. Dodatkowo dajemy widzom możliwość wyboru jednego z uczestników, spośród kilku wytypowanych wcześniej przez jury. W ten sposób otrzymują szansę, by współtworzyć z nami swój ulubiony program - poinformowała Wirtualne Media producenta "Top Model", Tina Żyro.

Zagłosuj

Czekasz na nową edycję "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/MF