Zamknij

Top Model 9, odcinek 1: Znamy pierwszych uczestników programu [ZDJĘCIA]

Sylwia Wamej
02.09.2020 23:09
Top Mode
fot. Instagram.com/ Top Model

Za nami 1. odcinek 9. edycji "Top Model". Jak zawsze nie zabrakło wielkich emocji oraz trafnych komentarzy jurorów. Kto zdobył ich serca i trafił do kolejnego etapu?

Top Model: Kto trafił do kolejnego etapu?

Za nami 1. odcinek "Top Model". 9 transza również będzie obfitować w barwne osoby, które marzą o karierze w modelingu. Kto podbił serca jurorów i trafił do kolejnego etapu?

Jako pierwszy serca jurorów podbił Rodrigo, który przyjechał do Polski z Kuby. Z zawodu jest instruktorem salsy, której uczy w Radomiu. Rodrigo zachwycił jury swoim entuzjazmem, optymizmem i energią.

Kolejną uczestniczką, która dostała się do kolejnego etapu to Patrycja, nieśmiała studentka, która prowadzi gospodarstwo agroturystyczne z tatą. Patrycja zachwyciła jury swoją urodą i figurą. Niebieskie oczy, blond włosy i długie nogi zwróciły ich uwagę.

Serca jurorów podbiła również Natalia, która na castingu pojawiła się z długim ogonem niczym syrenka. Dziewczyna przez wiele lat trenowała pływanie. Postanowiła jednak spróbować swoich sił w modelingu. Natalia oczarowała jury niesamowitą energią, luzem i dystansem do siebie.

Do programu dostał się również Dominic, który przyjechał ze Stanów Zjednoczonych. Początkowo do programu miał przyjechać ze swoim bratem, jednak nie dostał paszportu. Dominic zachwycił jury osobowością, energią oraz perfekcyjnym ciałem.

Po interwencji Michała Piróga do kolejnego etapu przeszła również Maja, która przed laty miała przygodę z modelingiem, jednak później wycofała się z niego. Choć na castingu według jurorów wypadła nijako, ostatecznie przy wsparciu Michała Piróga przeszła do kolejnego etapu.

Kolejnym uczestnikiem, który dostał się do dalszego etapu to Ernest. "Jesteś niesamowicie piękny" - komplementowała Joanna Krupa. Jurorów oczarowała jego uroda oraz...nieśmiałość.

Dość gorącą dyskusję wywołało pojawienie się Agaty, uczestniczki o rozmiarze plus size. Marcin Tyszka zasugerował schudnięcie, co spotkało się z krytyką innych jurorów. Ostatecznie Agata przeszła do kolejnego etapu.

Świetnie poradziła sobie również 18-letnia Karolina, która początkowo nie przekonała do siebie Kasi Sokołowskiej, jednak ostatecznie jurorka dała jej szansę na dalszy rozwój.

Jurorów zaciekawiła historia Gracji i Jacka Kalibabki, dzieci słynnego przestępcy Jerzego Kalibabki, znanego jako "Tulipan". Rodzeństwo z miejsca zachwyciło jury energią i osobowością. Jak nietrudno się domyślić, przeszli dalej.