Zamknij

Top Model 9, odcinek 4: metamorfozy uczestników. Kto odpadł?

23.09.2020 23:03
Top Model sezon 9
fot. TRICOLORS/East News

Za nami 4. odcinek 9. sezonu "Top Model". Uczestniczy przeszli szokujące metamorfozy. Kto nie poradził sobie i odpadł w 4. odcinku? Nie zabrakło emocji, a nawet łez. Czy z programem pożegnał się któryś z faworytów?

"Top Model" od lat święci tryumfy, program, w którym początkujący modele i modelki starają się o zwycięstwo i zaistnienie na największych wybiegach, nieustannie przykuwa uwagę widzów. Obecnie możemy oglądać już 9. sezon show, a emocji jak zwykle nie brakuje. W 4. odcinku uczestnicy przeszli metamorfozy, które mocno ich zaskoczyły, a nierzadko doprowadziły do łez. Wszystko to jednak po to, by jak najlepiej prezentowali się przed obiektywem i na wybiegach. Nie było łatwo, jednak niektórzy poradzili sobie ze zmianami bardzo dobrze. Czy przełożyło się to na oceny jurorów i fakt pozostania w programie?

 Anna Markowska z "Top Model" chorowała na raka. "Przez dwa lata nie mogłam mówić"

Top Model 9, odcinek 4: Kto odpadł z programu?

Nowe odsłony uczestników "Top Model 9" mogą budzić podziw. Wiele osób zmieniło się nie do poznania. Następnie czekała na nich ważna lekcja, eksperci tłumaczyli, jak powinni poruszać się na wybiegu. Tutaj największym wrogiem okazał się stres. Potem przyszła pora na pokazy w kilku różnych stylach: miejskim, typowy dla wybiegów i mocno artystycznym. Michał Piróg postanowił, że warto zorganizować profesjonalny pokaz, gdzie pary będą rywalizować. Emocji nie brakowało, zwłaszcza że duety oceniał duet Paprocki i Brzozowski.

Rywalizacja była zacięta, a pokaz wywołał wiele emocji. Szczególnie dobrze poradzili sobie Gracja i Mikołaj, którzy otrzymali propozycję udziały w profesjonalnej kampanii. Najważniejsza jednak była sesja, która zwrócić miała uwagę na bardzo ważny problem. Uczestnicy "Top Model" wystąpili w strojach nawiązujących do zanieczyszczenia środowiska i konieczności jego ochrony. Kolejna sesja nawiązywała do walki z konsumpcjonizmem. Prywatnie uczestnicy sami zorganizowali sobie pokaz mody, który ostudził atmosferę. Najlepsze zdjęcie przyszło w udziale Ernestowi.

Ostatecznie z programem musiała się pożegnać Wiktoria. Co myślicie o tej decyzji?