Zamknij

Top Model 9, odcinek 5: Nagie sesje uczestników. Polały się łzy [WIDEO]

30.09.2020 23:06
Top Model
fot. Agnieszka Sniezko/East News

"Top Model" powrócił na antenę TVN z 9. sezonem. Za nami 5. odcinek programu - tym razem uczestnicy zmierzyli się z nagimi sesjami. Dla niektórych było to bardzo trudne wyzwanie. Jak poradzili sobie modele i modelki?

Za nami 5. odcinek 9. sezonu programu "Top Model". Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka ocenili zmagania 13 uczestników pragnących trafić do świata modelingu. Pierwszym zadaniem było stworzenie zaangażowanej społecznie okładki do magazynu Glamour. Modele i modelki podzielili się na trzy grupy, którym przewodzili: gwiazdor sceny alternatywnej Ralph Kaminski, dziennikarka muzyczna Anna Gacek oraz aktorka Marianna Kowalewska. Ostatecznie sesję do magazynu Glamour wygrała drużyna Marianny.

Kolejny dzień przyniósł nowe niespodzianki. Joanna Krupa spotkała się z uczestnikami podczas śniadania w plenerze i porozmawiała z nimi na temat ich problemów. Gwiazda dodała im otuchy i zmotywowała do dalszej walki. Po śniadaniu przyszedł czas na następny konkurs - tym razem uczestnicy musieli wykonać samodzielnie "domowe" sesje zdjęciowe. Zmagania oceniała modelka Aleksandra Kowal, znana w internecie jako Szindy. Nie wszyscy uczestnicy potrafili dogadać się podczas pracy w parach - największe problemy ze współpracą miały Gracja i Karolina. Drugi konkurs wygrała Weronika Kaniewska - uczestniczka, która już w trakcie castingów zdobyła Złoty bilet.

Zobacz także: Adrianna Daniel z "Top Model" urodziła. Podzieliła się jednak druzgocącym wyznaniem

Top Model 9, odcinek 5: Nagie sesje modeli i modelek

Najważniejszym zadaniem w 5. odcinku była sesja zdjęciowa. Modele i modelki musieli zapozować nago przed obiektywem Marcina Tyszki. Podczas sesji uczestnikom pomagała młoda aktorka i piosenkarka, która wielokrotnie pozowała przed aparatem - Julia Wieniawa.

Nie wszyscy uczestnicy czuli się pewnie bez ubrań. Chwilę zawahania miała Weronika, która nie potrafiła odnaleźć się przed obiektywem. Mimo dobrych rad ze strony jurorów nie była to jej najlepsza sesja. Problemu z nagością nie miał natomiast Dominic, który odważnie odsłonił się przed jurorami.

Następnego dnia w domu modelek i modeli doszło do nietypowej sytuacji. Uczestnicy obudzili się w... nieswoich łóżkach. Około 2:00 w nocy zaczęły dziać się dziwne rzeczy - Gracja Kalibabka mówiła przez sen, co przeraziło jej współlokatorów. Dziewczyny przeniosły się do innych pokoi. Podczas porannej rozmowy modelek z Gracją można było wyczuć poważne spięcie.

Top Model: Kto odpadł w 5. odcinku?

Rywalizacja przez cały odcinek była bardzo zacięta. Ostatecznie o tym, kto opuści program zadecydowali Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska i gość specjalny: Julia Wieniawa. Najlepsze zdjęcie przypadło w udziale Patrycji Sobolewskiej. Niestety, z programem pożegnał się zdobywca Srebrnego Biletu - Dominik Bereżański. Podczas pożegnania z pozostałymi uczestnikami polały się łzy. Jeden z modeli chciał nawet odejść z programu zamiast Dominika. Joanna Krupa nie zgodziła się jednak na taką zamianę. Michał Piróg nie zdecydował się przywrócić uczestnika.

Komu kibicowaliście w tym odcinku "Top Model"?