Zamknij

Top Model 9, odcinek 7: Niebezpieczny pokaz mody na wodzie. Uczestniczka doznała kontuzji

14.10.2020 23:05
Top Model
fot. Bartosz Krupa/East News

"Top Model" nieustannie zaskakuje widzów ciekawymi sesjami zdjęciowymi i ekstremalnymi zadaniami. W 7. odcinku 9. edycji programu jedna z uczestniczek doznała kontuzji podczas pokazu mody. Czy mimo urazu zdecydowała się na dalszy udział w programie?

Za nami 7. odcinek 9. sezonu "Top Model". W programie pozostało 11 uczestników. Zmagania Patrycji, Mai, Gracji, Weroniki, Karoliny, Kariny, Dominika, Mariusza, Łukasza, Mikołaja oraz Ernesta obserwowali surowi jurorzy: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka. W środę zobaczyliśmy, jak aspirujący modele i modelki mierzą się z kolejnymi zadaniami. Musieli wziąć udział w ekstremalnej i jednocześnie zmysłowej sesji zdjęciowej na szarfach oraz nietypowym pokazie na wodzie. Główne zadanie odcinka nadzorowane było przez Joannę Jędrzejczyk i Bartosza Bednorza.

Zobacz także: Top Model 9: Agnieszka Skrzeczkowska odpadła z programu. Widzowie krytykują. "Nie oglądam już"

Top Model 9: Kto odpadł w 7. odcinku?

Jury uznało, że najlepiej w zadaniu odcinka wypadł Dominik. Niezagrożona była również Patrycja, która w związku z poprzednim zadaniem otrzymała immunitet na panelu. Przygodę z "Top Model" zakończyła Gracja. Michał Piróg nie zdecydował się przywrócić uczestniczki. Gracja zapewniła jednak, że jej przygoda z modelingiem dopiero się rozpoczyna.

Top Model 9: Pokaz mody w wodzie i trudna sesja zdjęciowa

W pierwszym zadaniu uczestnicy zmierzyli się w akrobatycznej sesji zdjęciowej inspirowanej dramatem "Romeo i Julia". Modele i modelki zapozowali na szarfach. Między Dominikiem i Patrycją natychmiast pojawiła się chemia - niestety, później piękna blondynka przyznała, że nie odwzajemnia zauroczenia przystojnego mężczyzny. Następną parą byli Mariusz i Maja. Po nich zapozowali Gracja z Łukaszem, jednak nie dogadywali się najlepiej. Jako jedyni w trójce wystąpili Karolina, Ernest i Karina - między nimi również brakowało porozumienia podczas sesji. Ostatnią parą stanowili Mikołaj i Weronika - to właśnie im udało się zrobić najlepsze ujęcie. W ramach nagrody ich zdjęcie pojawi się w kampanii reklamowej perfum Naomi Campbell.

Zobacz także: Top Model: Córka Jerzego Kalibabki skrytykowana przez fanów: "Cwana jak ojciec w młodości"

W kolejnym etapie uczestnicy wzięli udział w pokazie mody, który oceniała profesjonalna modelka Patrycja Piekarska. Mężczyźni, podobnie jak kobiety, musieli wyjść na wybieg w butach na obcasie, co sprawiło niektórym sporą trudność. Kolejnym wyzwaniem było to, że pokaz odbywał się na wodzie. Maja podczas jednego z wyjść potknęła się i uderzyła w biodro. Najlepiej podczas pokazu zaprezentowała się Patrycja, dzięki czemu uzyskała immunitet i nie mogła odpaść w tym odcinku. Wyjątkowe wyróżnienie otrzymali także Gracja, Ernest i Weronika, których Katarzyna Sokołowska zaprosiła na profesjonalny pokaz.

Gwoździem programu była sesja zrealizowana pod okiem znanych sportowców: Joanny Jędrzejczyk i Bartosza Bednorza. Modele i modelki musieli zapozować na siłowni do krótkiego klipu. Wykonywanie ćwiczeń i jednoczesne pozowanie nie było łatwe dla wszystkich. Jednej z uczestniczek został podany tlen. Natomiast po zejściu z panelu intensywny ból odczuła kontuzjowana wcześniej Maja. Modelka, która podczas pokazu mody upadła w wodzie, od dawna miała problemy z biodrem. Nagły uraz sprawił, że potrzebowała pomocy medycznej. Mimo wszystko postanowiła pozostać w programie i walczyć dalej.