Zamknij

Top Model 9: Agnieszka Skrzeczkowska odpadła z programu. Widzowie krytykują. "Nie oglądam już"

08.10.2020 10:18
Top Model: widzowie krytykują decyzję jury
fot. TRICOLORS/East News

9. edycja "Top Model" nieustannie wzbudza wielkie emocje. W 6. odcinku z programem musiała pożegnać się Agnieszka Skrzeczkowska, zdaniem wielu widzów faworytka do zwycięstwa. Nic dziwnego, że wiele osób nie zgodziło się z decyzją jury. W sieci pojawiły się niepochlebne komentarze.

"Top Model" to program, który od lat cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Modowe show, w którym początkujący modele i modelki walczą o międzynarodową karierę emitowane, jest na antenie stacji TVN od 2010 roku. Zadania przed nimi stawiane mają przygotować kandydatów na wyzwania czekające ich na największych wybiegach świata. Obecnie możemy oglądać 9. już edycję "Top Model", w którym Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka oceniają dających z siebie wszystko uczestników. Za nami 6. odcinek serii, w którym nie zabrakło emocji, między innymi ekstremalnej sesji na wysokości.

Jednak nie tylko wyzwania stawiane przed ambitnymi modelami i modelkami budzą w widzach emocje. Wielbiciele "Top Model" z reguły mają swoich faworytów, uczestników, którzy ich zdaniem mają największy potencjał lub zwyczajnie zyskali ich sympatię. W 9. edycji programu bez wątpienia jedną z najbardziej lubianych uczestniczek była Agnieszka Skrzeczkowska zdaniem wielu widzów murowana kandydatka do finału. Niestety, jurorzy byli innego zdania, uznali, że miała najsłabsze zdjęcie z sesji na wysokości i zdecydowali, że to właśnie ona pożegna się z programem. Wywołało to niemałą burzę w komentarzach, wielu sympatyków "Top Model" nie kryło zawodu i tego, że nie zgadzają się z decyzją jury.

ZOBACZ TAKŻE:  Brzydula 2: widzowie zawiedzeni serialem? "Żenujące sceny i sztywna gra aktorska"

Top Model: Agnieszka Skrzeczkowska odpadła z programu. Widzowie krytykują decyzję jury

Fakt, że Agnieszka Skrzeczkowska pożegnała się z programem, spotkała się z niezrozumieniem wielu widzów. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy krytykujących decyzję jurorów. Jednocześnie fani wspierali Agnieszkę i zapewniali, że to ona powinna wygrać program.

- Nie oglądam już "Top Model". Nie ma dla kogo.

- Naprawdę przykro mi, że odpadłaś, byłaś najlepsza. Czuję żal i ogromny smutek, ale dla mnie i dla wielu innych wygrałaś.

- Z tygodnia na tydzień, coraz bardziej jestem załamana Waszymi wynikami - czytamy.

Agnieszka bardzo doceniła wsparcie oddanych fanów, postanowiła podziękować im, publikując post na swoim profilu na Instagramie.

- Dziękuje wszystkim za meeeeega wsparcie! Awww, starałam się być prawdziwa Power Girl! - napisała pod opublikowanym zdjęciem.

Wy także kibicowaliście Skrzeczkowskiej?