Zamknij

Top Model: Adrianna Daniel urodziła. Podzieliła się jednak druzgocącym wyznaniem

10.09.2020 21:46
Adrianna Daniel z "Top Model"
fot. TRICOLORS/East News

Adrianna Daniel, uczestniczka 6. edycji "Top Model", została mamą po raz drugi. Modelka opublikowała zdjęcie z nowo narodzoną córką i podzieliła się szczegółami. Poród okazał się koszmarnym przeżyciem. 

Adrianna Daniel była uczestniczką 6. edycji programu "Top Model". Eteryczna blondynka o elektryzującym spojrzeniu zrobiła ogromne wrażenie na jurorach i bez problemu weszła do domu modelek. Mimo że zakończyła rywalizację na szóstym miejscu, udało jej się odnieść sukces w branży. Po zakończeniu show podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek i występowała w licznych kampaniach oraz sesjach zdjęciowych. Równocześnie poszczęściło jej się w życiu prywatnym. Adrianna właśnie po raz drugi została mamą. Na jej instagramowym profilu pojawiło się wzruszające zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. 

Top Model: transseksualna Kamila pozuje bez bielizny. Zmieniła się w piękną kobietę [FOTO]

Top Model: Adrianna Daniel urodziła córkę 

Adrianna Daniel znowu ma powody do radości. 10 września modelka urodziła śliczną i zdrową córkę. Dziewczynka otrzymała imię Rozalia. 

Jesteśmy, całe i zdrowe. Dostałam od Was tysiące wiadomości, nie wiem kiedy zdążę wszystko przeczytać i na wszystko odpisać. Baaaaaaaardzo Wam wszystkim dziękuje za ogrom gratulacji i ciepłych słów. Rozalka 10.09.2020 r. 3:30, 10 pkt, 3400 g i 58 cm szczęścia - napisała szczęśliwa mama. 

Niestety z dalszej części wpisu dowiadujemy się, że Adrianna nie zbyt miło wspomina moment narodzin córki. Pomimo tego, że poród odbył się sprawnie i bez komplikacji, modelka musiała zmierzyć się z potężnym bólem.

Długo księżniczka kazała na siebie czekać, ale było warto! Oczywiście poród to koszmar i NIGDY WIĘCEJ. Był bardzo szybki, ale i bardzo bolesny. Dziękuję Wam, że tyle Was na nią czekało, jestem wzruszona - wyznała była uczestniczka "Top Model". 

Adrianna Daniel została mamą po raz drugi. Modelka od kilku lat jest szczęśliwa u boku męża Igora, z którym wychowuje synka Wojciecha. 

Posłuchaj podcastu