Zamknij

Top Model: uczestniczka została mamą. Pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła płeć [FOTO]

Maciej Friedrich
21.01.2020 14:58
Top Model: uczestniczka została mamą. Pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła płeć [FOTO]
fot. Instagram:@krysiakaleksandra

Aleksandra Krysiak, jedna z uczestniczek 3. edycji "Top Model" po raz pierwszy została mamą. Radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikowała wzruszające zdjęcie i zdradziła płeć pociechy. 

"Top Model" to nie tylko program, który cieszy się ogromną popularnością widzów. Modowe show pomogło zaistnieć wielu aspirującym modelom i modelkom, nie tylko tym, którym udało się zwyciężyć w finałowym odcinku. Część uczestników i uczestniczek z powodzeniem radzi sobie na wybiegach i zdobywa kontrakty reklamowe, część z kolei, jak Klaudia El Dursi, stawia na popularność w mediach społecznościowych. 

Pracę na wybiegu z inną pasją postanowiła połączyć znana widzom z 3. edycji "Top Model" Aleksandra Krysiak. 25-letnia modelka w rodzinnym Płońsku prowadzi salon makijażu. Teraz pracę zawodową będzie łączyła także z macierzyństwem. 

Top Model: Aleksandra Krysiak urodziła. Zdradziła imię dziecka

19 stycznia 2019 roku Aleksandra Krysiak po raz pierwszy została mamą. Postanowiła podzielić się radosną nowiną z fanami. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała wzruszające zdjęcie, na którym możemy zobaczyć małe dziecięce stópki całowane przez ojca dziecka. Modelka zdradziła też płeć pociechy. 

19.01.2020 dzień narodzin naszego pierwszego Cudu Świata - czytamy w poście Aleksandry. 

Wśród hasztagów umieszczonych pod zdjęciem możemy wyczytać, że była uczestniczka "Top Model" urodziła córeczkę. W komentarzach zaroiło się od gratulacji i najlepszych życzeń dla świeżo upieczonych rodziców. My oczywiście przyłączamy się do nich i gratulujemy. 

Top Model 8 - FINAŁ: Dawid Woskanian wygrał "Top Model 2019"

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF