Zamknij

Top Model: Ania Piszczałka całkiem naga. Pozuje w samej maseczce [FOTO]

Judyta Wanicka
30.04.2020 16:26
Ania Piszczałka z Top Model
fot. Instagram:@aniapiszczalka

Ania Piszczałka z "Top Model" opublikowała nagie zdjęcia na Instagramie. Finalistka pierwszej edycji show TVN odważnie rozebrała się przed obiektywem. Jak na zdjęcia całkowicie nagiej Ani Piszczałki zareagowali internauci?

Top Model: Ania Piszczałka nago na Instagramie 

Ania Piszczałka to finalistka pierwszej edycji "Top Model. Zostań modelką" z 2010 roku. W programie zajęła trzecie miejsce, plasując się za Pauliną Papierską i Olą Kuligowską. Ale to właśnie jej udało się zrobić spektakularną karierę w branży. Ania do dzisiaj chodzi w pokazach polskich projektantów i bierze udział w sesjach. Ostatnio stała się bohaterką serii zdjęć jednej z marek modowych, w której odważnie odsłoniła ciało. Na jednej fotografii Ania Piszczałka pojawia się kompletnie naga, "przyodziana" jedynie w maseczkę ochronną. 

Pani Aniu, petarda jak zawsze!

Pięknie i odważnie - komentują fani. 

Na innym zdjęciu gwiazda "Top Model" w wyzywającej pozie odsłania udo. 

Top Model: Ania Piszczałka - co dzisiaj robi finalistka programu TVN?

Anna Piszczałka wypłynęła na szerokie wody show-biznesu dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Top Model". Na początku mało kto wróżył sukces nieśmiałej dziewczynie z prowincji, ale w trakcie programu Ania udowodniła, że ma charakter i jako jedyna zakwalifikowała się do pokazu na mediolańskim Fashion Weeku. Do dziś jest jedną z niewielu uczestniczek, którym faktycznie udało się zrobić karierę w modelingu. 29-latka chętnie angażowana jest do pokazów i sesji zarówno w kraju, jak i za granicą. W Polsce chodziła już po wybiegu m.in. u Macieja Zienia, Dawida Wolińskiego, Gosi Baczyńskiej i Ewy Minge.

Ania Piszczałka jest aktywna na Instagramie, gdzie regularnie chwali się swoimi sukcesami. W przeciwieństwie do wielu koleżanek nie została typową instagramerką reklamującą różne produkty i zabiegi. W pracy woli skupiać się na projektach artystycznych z pogranicza high fashion

Zagłosuj

Ania Piszczałka powinna wygrać "Top Model" zamiast Pauliny Papierskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw