Zamknij

Top Model: Była uczestniczka krytykuję Olgę. Mocne słowa

08.10.2021 14:09
Marta Sędzicka
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

"Top Model" wciąż wzbudza ogromne emocje. Ostatnio sporą krytykę zebrała Olga, która na panelu przykro potraktowała kolegę z programu - Kacpa. Krytycznych słów nie szczędziła jej Marta Sędzicka z 4. edycji show. Internauci postanowili również i jej wytknąć negatywne zachowanie w programie.

"Top Model" doczekał się już dziesięciu edycji. W tym sezonie, podobnie jak w pozostałych, jest bardzo gorąco. Ostatnio cięgi od internautów dostała Olga, która na wizji skierowała niemiłe słowa do Kacpra. Uczestniczka tłumaczyła, że nie czuła się z nim komfortowo w sesji zdjęciowej, bo "strasznie śmierdzi mu z buzi". Jej zachowanie spotkało się z ostrą krytyką zarówno ze strony internautów, jak i uczestników pozostałych edycji.

Zobacz też:  Top Model 10: skandal w programie. Widzowie oburzeni zachowaniem Olgi. "Wywalić ją z hukiem"

Top Model: Była uczestniczka krytykuje. Fani wytykają zachowanie Marty w show

Marta Sędzicka, która brała udział w 4. edycji show, pod instagramowym zdjęciem Olgi napisała: "Trudno odnieść się do zdjęcia, kiedy na panelu padły takie słowa" - napisała.

Choć sporo osób zgodziło się z Martą, niektórzy wytknęli jej, że ona sama nie była przykładną koleżanką dla innych w programie.

"Ty Marta to akurat przykładem koleżeństwa w programie też nie byłaś", "Marta jeździła dosłownie po wszystkich, nawet podczas wspólnej sesji potrafiła powiedzieć, że ktoś jest "drewnem". - pisali internauci.

Marta podkreśliła jednak, że bez powodu nikogo nie atakowała w programie.

"Racja - padły takie słowa z moich ust. Fakt, co do Mateusza mogłabym powiedzieć w sposób bardziej elokwentny, z tym, że wydźwięk byłby ten sam (...) W wypadku Olgi - szczerość pomylona z chamstwem i brakiem empatii do drugiego człowieka" - napisała w odpowiedzi. "Nigdy nikogo nie zwyzywałam, a jeśli dochodziło do ostrych dyskusji, to zawsze w dwie strony. Nigdy nie zdarzyło się, abym bezpodstawnie próbowała zrobić drugiej osobie przykrość" - dodała.

Zgadzacie się z nią?