Zamknij

Top Model: Córka Jerzego Kalibabki skrytykowana przez fanów: "Cwana jak ojciec w młodości"

24.09.2020 16:25
Gracja Kalibabka
fot. TVN/ Bartek Krupa

Gracja Kalibabka jest córką znanego przestępcy Jerzego Kalibabki i uczestniczką 9. edycji "Top Model". Po środowym odcinku programu Gracji oberwało się od fanów. Poszło o wspominanie ojca, o którym jeszcze niedawno mówiła, że nie chciałaby być z nim kojarzona.

Gracja Kalibabka w "Top Model" wyrasta na jedną z najbarwniejszych aspirujących modelek tej edycji.  Jednak ostatnio piękna 18-latka zirytowała swoim zachowaniem fanów. Choć początkowo mówiła, że nie chce być kojarzona ze słynnym ojcem, przestępcą Jerzym Kalibabką, w środowym  odcinku sama o nim wspomniała.

Podczas sesji zdjęciowej postanowiła samodzielnie poprawić makijaż zrobiony przez profesjonalnego makijażystę. Gdy zwrócono jej uwagę, rozpłakała się, wzpominając ojca.

"To jest dla mnie tak ważne, że tutaj jestem i chciałabym, żeby tata tutaj ze mną był. Jest mi naprawdę ciężko" -powiedziała.

Mimo mało korzystnego zdjęcia Gracji, z programu odpadła Wiktora. Fani w komentarzach na Instagramie nie ukrywają rozczarowania. Gracji dostało się też za "granie na litość". "Ciekawe ile razy będzie jeszcze się zasłaniała tatą", "według mnie ona powinna odpaść w tym odcinku",  "Gracja cwana jak ojciec w młodości. Kto zna historię, ten wie", "Gracja została, żeby robić dramy"  - piszą internauci.

Jerzy Kalibabka: Kim był ojciec Gracji Kalibabki?

Jerzy Kalibabka był znany w wykorzystania zamożnych kobiet, które najpierw rozkochiwał w sobie, a potem wyłudzał od nich pieniądze. Mężczyzna stał się inspiracją do stworzenia bardzo popularnego serialu "Tulipan". Jerzy Kalibabka zmarł 13 marca, 2019 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl