Zamknij

Top Model: Daria z 7. edycji ostro skrytykowała program. Odniosła się też do zachowania Olgi

15.10.2021 07:58
Top Model
fot. Paweł Wodzyński/ East News

"Top Model" w ostatnim czasie wzbudził wiele emocji, głównie ze względu na kontrowersyjną sesję oraz nieeleganckie zachowanie jednej z uczestniczek. Teraz swoje zdanie o programie wyraziła Olga, która brała udział w 7. edycji show. Jej zdaniem, program nie ma za wiele wspólnego z modelingiem.

"Top Model" doczekał się już 10. edycji, co świadczy o ogromnej popularności tego show. Ta edycja wzbudza spore kontrowersje, ze względu na m.in. na sesję z alpakami, czy zachowanie Olgi, która na panelu obraziła kolegę z programu. Teraz w rozmowie z Onetem swoje zdanie na temat programu wyraziła Daria, która brała udział w 7. edycji "Top Model". Jej zdaniem w programie liczy się przede wszystkim show.

Zobacz też:  Top Model: Olga przeprasza za swoje zachowanie w programie. "Czuję się źle z tym, co powiedziałam"

Top Model: Daria z 7. edycji ostro skrytykowała program. Odniosła się też do zachowania Olgi

"Wszystkie edycje przed moją widziałam, ale tych kolejnych nie mam ochoty oglądać. Zresztą teraz wszystko opiera się bardziej na reality show. To nie jest talent show. Nie liczy się już tak bardzo to, co kto potrafi i jakie ma umiejętności. Tylko żeby się działo" -powiedziała Daria.

Zdaniem Darii twórcy programu nieco przesadzają z wyzwaniami, z którymi muszą poradzić sobie uczestnicy.

"W mojej edycji był wybieg na basenie z ruszającymi się płytkami - wspomina. Teraz widziałam, że uczestnicy mają jeździć w szpilkach na wrotkach. Jasne, ktoś może powiedzieć, że idąc do tego programu, godzimy się na takie ekstremalne sytuacje. Ale z drugiej strony trzeba powiedzieć sobie wprost, że takie rzeczy w modelingu się nie dzieją. A jeśli już, to wiemy wcześniej, na co się godzimy" - powiedziała w rozmowie z Onetem.

Daria ostro oceniła też zachowanie Olgi, która w jednym z odcinków bez ogródek zdradziła, że źle się pracowało z Kacprem, bo śmierdziało mu z ust.

"Byłam w szoku. Powiedziała to chłopakowi, który ma problem z samooceną, samoakceptacją. Dobrze jednak, że pokazali to później w programie i widzowie zareagowali, broniąc go" - powiedziała Daria Dąbrowska.