Zamknij

Top Model: Dawid Woskanian pochwalił się śliczną dziewczyną [ZDJĘCIE]

Judyta Wanicka
17.03.2020 13:15
Dawid Woskanian
fot. Instagram:@dawid_woskanian

Dawid Woskanian opublikował pierwsze zdjęcie ze swoją dziewczyną. Zwycięzca "Top Model 8" i urocza Weronika poznali się przez popularny komunikator i jak widać, udało im się zostać razem. 

Dawid Woskanian zwyciężył w 8. edycji "Top Model" i próbuje zrobić karierę w światowym modelingu. Chłopak cierpi na zespół Tourette'a, ale dzielnie walczy o spełnienie swojego największego marzenia. Na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich oraz swojej dziewczyny. Zwycięzca "Top Model" po raz pierwszy opowiedział o ukochanej w wywiadzie dla "Vivy!", a teraz pokazał ją na Instagramie. 

Dawid Woskanian pokazał zdjęcie z dziewczyną

Zwycięzca 6. edycji "To Model" od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochany. Dziewczyna Dawida Woskaniana ma na imię Weronika. Dawid poznał ją przez Gadu-Gadu. Po dwóch miesiącach wymiany wiadomości zaprosił ja na spotkanie. Na początku obawiał się, jak dziewczyna zareaguje na jego tiki. Na wszelki wypadek uprzedził ją, że zmaga się z nieuleczalną chorobą. Wszystko jednak skończyło się pomyślnie. 

Powiedziałem jej po miesiącu znajomości, zanim spotkaliśmy się w realu. Uprzedzała mnie, że nie wie, jak to będzie, jak się spotkamy, że nie wie, jak zareaguje. Zaakceptowała mnie. Zaiskrzyło. Teraz jesteśmy razem i tylko czasami mówi, że mam ciężki charakter - powiedział w "Vivie" Dawid. 

Na razie Dawid i Weronika prowadzą związek na odległość. Gdy Dawid przeprowadzi się do Warszawy, będzie mógł widywać się z ukochaną częściej. 21-letnia Weronika pochodzi z Augustowa i studiuje w Białymstoku. Na Instagramie już pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie. 

Piękna, naturalna dziewczyna. Szczęścia kochani! - piszą w komentarzach internauci.

RadioZET.pl/jw