Zamknij

Top Model: Dominic D'Angelica skomentował finał programu. Jak ocenił show TVN? [FOTO]

26.11.2020 08:32
Dominic DAngelica
fot. VIPHOTO/East News

Dominic D'Angelika, usunięty z "Top Model" po tym, jak wyszło na jaw, że ma na koncie przestępstwo na tle seksualnym, skomentował finałowy odcinek programu. Opublikował zdjęcie z finalistami i pogratulował zwycięzcy.

"Top Model" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, modowe show TVN podbiło serca widzów i wylansowało wiele gwiazd wybiegów, a nawet osobowości telewizyjne takie jak Klaudia El Dursi. Niestety, 9. edycja programu zakończyła się w atmosferze skandalu. Za nami finałowy odcinek, a ze zwycięstwa może cieszyć się Mikołaj Śmieszek, który być może dołączy do grona najpopularniejszych światowych modeli. Jednak tegoroczna seria programu zakończyła się w atmosferze ogromnego skandalu. Wszystko za sprawą dyskwalifikacji jednego z finalistów, przez wielu typowanego na faworyta Dominica D'Angelica.

Portal Pudelek dotarł do informacji dotyczących kryminalnej przeszłości modela. Miał on między innymi zostać skazany za uprawianie seksu oralnego z nieletnią poniżej 16. roku życia oraz naruszenie wyroku w zawieszeniu. Stacja natychmiast usunęła Dominica z grona finalistów i wydała oświadczenie, głos zabrali także byli uczestnicy "Top Model", a Michał Piróg zaapelował w obronie 30-latka. Wypowiedział się także sam D'Angelica twierdząc, że nie jest przestępcą seksualnym. Zdecydował się także na skomentowanie finałowego odcinka i podziękowanie kolegom i koleżankom, których poznał w programie.

ZOBACZ TAKŻE:  Ofeminin: Rzeczniczka ofiary o sprawie Dominica D'Angelica. "Była nieprzytomna”

Top Model: Dominic D'Angelica komentuje finałowy odcinek 9. edycji

Na profilu Dominica D'Angelika na Instagramie pojawił się wpis, w którym model dziękuje finalistom i gratuluje zwycięzcy. Opublikował także zdjęcie Mikołaja oraz wspólną fotografię, na której roześmiany pozuje razem z innymi uczestnikami zakwalifikowanymi do ścisłej czołówki.

-Gratulacje Mikołaj. I gratulacje dla was wszystkich ludzie. Jestem bardzo dumny z każdego z was z osobna. Jestem dumny z was wszystkich. Wszyscy wyglądaliście niesamowicie dzisiejszego wieczoru. Bawcie się dobrze tej nocy. Kocham was moja rodzino. Teraz pora dosięgnąć gwiazd. Kocham was - czytamy.

Co ciekawe, post spotkał się z pozytywnym odbiorem ogromnej ilości fanów Dominica. Pojawiły się nawet głosy, że to on jest "mentalnym" zwycięzcą 9. edycji.