Zamknij

Top Model: Dzieci słynnego oszusta matrymonialnego "Tulipana" zachwyciły jurorów. Jak wyglądają?

01.09.2020 09:51
Top Model
fot. Jan Bielecki/ East News

"Top Model" zobaczymy już w najbliższą środę. W nowej odsłonie modowego show nie zabraknie wielkich emocji, a to za sprawą dwóch uczestników. Wśród uczestników pojawią się m.in. Gracja i Jacek, dzieci słynnego oszusta matrymonialnego Jerzego Kalibabki, znanego jako "Tulipan".

"Top Model" ponownie pojawi się na antenie TVN. Modowe show zobaczymy już w najbliższą środę. Wiele emocji wzbudza pojawienie się dwójki uczestników. Mowa o Gracji i Jacku Kalibabki, którzy są dziećmi słynnego oszusta matrymonialnego i przestępcy Jerzego Kalibabki. Jurorzy "Top Model" byli pod wrażeniem urody rodzeństwa, ale również szybko rozpoznali nazwisko Kalibabka.

"Kalibabka to był taki podrywacz przestępca" - powiedział Marcin Tyszka. "Dla nas był tatą, kochającym ojcem"– odpowiedziała córka "Tulipana" - Gracja.  Czy dzieci przestępcy Jerzego Kalibabki przejdą do kolejnego etapu "Top model"? Tego widzowie dowiedzą się już w pierwszym odcinku 9. sezonu, w środę.

Top Model: Dzieci przestępcy Jerzego Kalibabki zachwyciły jurorów

Jerzy Kalibabka znany był z wykorzystywania zamożnych kobiet, które najpierw rozkochiwał w sobie, a potem wyłudzał od nich pieniądze. Podobno owocem licznych romansów "Tulipana" jest aż 28 dzieci. W 1980 roku Jerzy Kalibabka trafił do aresztu w Kamieniu Pomorskim.

Udało mu się stamtąd uciec, jednak został zatrzymany przez milicję 15 kwietnia, 1982 roku. "Tullipan" został oskarżony m.in. o pobicia, oszustwa i kradzieże. W 1984 roku Kalibabka trafił do więzienia na 15 lat. Na skutek amnestii opuścił go po 9 latach i 8 miesiącach. Warto podkreślić, że Jerzy Kalibabka stał się inspiracją do stworzenia bijącego rekordy popularności serialu "Tulipan", który powstał w 1986 roku.

Jerzy Kalibabka zmarł 13 marca 2019 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl