Zamknij

Gwiazdy "Top Model" i "The Voice" spodziewają się dziecka. W komentarzach płyną gratulacje

10.06.2021 13:58
Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert
fot. Instagram:@aahgabriela

Gabriela Pacholarz z "Top Model" i Tadeusz Seibert z "The Voice of Poland" spodziewają się dziecka. Była uczestniczka show TVN podzieliła się dobrą nowiną na Instagramie, pokazując ciążowe krągłości. 

W polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby boom. Niedawno urodziły Ida Nowakowska, Anna Starmach, Klaudia Halejcio i Kamila Szczawińska. A już niedługo mamami zostaną także Zofia Zborowska, Agnieszka Kaczorowska i Olga Frycz. Ta ostatnia zaskoczyła internautów zdjęciem wyraźnie zaokrąglonego brzucha i wyznała, że sama zamierza wychować drugą córką.

Tymczasem radosną nowiną o ciąży podzieliła się inna znana para. Gabriela Pacholarz z drugiej edycji "Top Model" jest w ciąży z Tadeuszem Seibertem, finalistą dziesiątej edycji "The Voice of Poland". Gabriela i Tadeusz poznali się 16 lat temu na jednym z konkursów wokalnych. Na co dzień stanowią kochającą się parę i wzajemnie wspierają w zawodowych poczynaniach. W Boże Narodzenie odbyły się ich zaręczyny. 

Gwiazdy pokazują najgorsze zdjęcia z czasu ciąży. Małgorzata Rozenek rozbiła bank? [FOTO]

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert będą mieli dziecko 

Gwiazdy popularnych programów właśnie szykują się do nowej roli. Gabriela Pacholarz poinformowała, że jest w ciąży. 

Czekałam na to całe swoje życie. I dziś jestem najszczęśliwsza pod słońcem. Tak! Będę mamą - podpisała zdjęcia z plaży, ukazujące ją z ciążowym brzuszkiem w towarzystwie ukochanego. 

W komentarzach posypały się gratulacje, w tym od znanych znajomych m.in. Alicji Szempińskiej i Rafała Szatana.