Zamknij

Top Model: Jagoda Judzińska zaręczyła się. Gwiazda "Top Model" pochwaliła się pierścionkiem

07.09.2020 13:27
Jagoda Judzińska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Jagoda Judzińska z "Top Model" zaręczyła się. Uczestniczka 5. edycji "Top Model"  podzieliła się z fanami radosną nowiną i pokazała pierścionek zaręczynowy. "Powiedziałam Tak" - czytamy na Instagramie szczęśliwej Jagody.

Jagoda Judzińska z 5. edycji "Top Model" podzieliła się z fanami radosną nowiną. Modelka zaręczyła się ze swoim ukochanym. Na Instagramie zaprezentowała też pierścionek zaręczynowy. "Powiedziałam Tak" - napisała, prezentując romantyczną i wakacyjną fotografię. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo gratulacji od fanów.

Jagoda Judzińska zaręczyła się. Gwiazda pochwaliła się pierścionkiem [FOTO]

To kolejny krok w związku Jagody i jej partnera - Michała Zuby, którzy są już rodzicami uroczej córeczki - Michalinki. Teraz Jagoda z pewnością jeszcze bardziej skupi się na życiu rodzinnym. Judzińska zachwyciła jurorów w 5. edycji "Top Model", jednak nie zrobiła kariery w branży.

Choć ma na swoim koncie kilka udanych sesji zdjęciowych, po urodzeniu córeczki wycofała się z branży. Judzińska podkreśliła jakiś czas temu, że gdy dziewczynka będzie trochę większa, ona sama wróci do modelingu.

Jagoda Judzińska otwarcie przyznaje, że choruje na bielactwo. Modelka pokazuje swoje niedoskonałości na Instagramie i nie boi się o nich mówić.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl