Zamknij

Top Model: Joanna Krupa zmieniła fryzurę przed finałem? Gwiazda pokazała się z grzywką

29.10.2020 17:04
Joanna Krupa
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Krupa w nowej fryzurze z grzywką! Gwiazda "Top Model" pojawiła się na zdjęciu kompletnie odmieniona. Zobaczcie, jaką zmianę zaproponował jej znany fryzjer gwiazd. 

Joanna Krupa zmieniła fryzurę przed finałem "Top Model"? Szefowa jury pokazała się na Instagramie zupełnie odmieniona. To zasługa popularnego fryzjera gwiazd, który zaproponował modelce ciekawą metamorfozę. Na zdjęciu widzimy Joannę Krupę z gęstą grzywką. Czy taki właśnie look szefowa "Top Model" szykuje na uroczyste zamknięcia dziewiątego sezonu show? 

Joanna Krupa na zdjęciu z dzieciństwa. Fani zachwyceni: "Twoja córeczka to kopia ciebie"

Top Model: Joanna Krupa z grzywką. Pokazała się w nowej fryzurze 

Joanna Krupa do tej pory była wierna długim blond włosów, które od czasu do czasu układała w fale lub spinała w zgrabny koczek. Stylista fryzur Łukasz Urbański zaproponował jej jednak modną od kilku sezonów długą i wycieniowaną grzywkę. Joanna Krupa pojawiła się na zdjęciu z modnie ułożonymi włosami. Widać, że ma też odrobinę odświeżony kolor.

Na razie była to tylko wizualizacja, ale kto wie, czy gwiazda "Top Model" faktycznie nie skusi się na takie cięcie i zaskoczy widzów na wielkim finale "Top Model" pod koniec listopada. Podoba wam się Joanna Krupa w takim wydaniu? Dajcie znać w sondzie. 

joanna krupa fryzura
fot. Instastory:@joannakrupa