Zamknij

Top Model: Wieniawa i Krupa poszarpały się na planie. "Już się pani skończyła!" [WIDEO]

03.08.2020 12:28
Julia Wieniawa i Joanna Krupa pokłóciły się w "Top Model"
fot. Instagram:@joannakrupa

Julia Wieniawa i Joanna Krupa "pokłóciły się" na planie "Top Model". Doszło nawet do rękoczynów. Wideo z awanturą Wieniawy i Krupy trafiło na Instagram. O co starły się gwiazdy? 

W "Top Model" znowu zawrzało! Tym razem Joanna Krupa starła się z Julią Wieniawą, która gościła na planie programu. W pewnym momencie gwiazdy pokłóciły się o fotel jurorski. Wieniawa rzuciła zjadliwy komentarz pod adresem szefowej programu i sprowokowała ją do ataku. Między gwiazdami doszło do rękoczynów. Nagranie z awantury wypłynęło do sieci za sprawa Joanny Krupy, która opublikowała wideo na swoim Instagramie. 

Na planie 9. edycji "Top Model" jest niespokojnie od samego początku. W sieci krążą plotki o napięciach między Joanną Krupą a Karoliną Pisarek. Gospodyni programu podobno nie podoba się zachowanie młodszej koleżanki, która zachowuje się jak gwiazda i mimo braku doświadczenia, ostrzy sobie zęby na posadę prowadzącej. Zdaniem Krupy za zamieszanie odpowiedzialna jest jej była menadżerka, która obecnie opiekuje się Karoliną. To ona według modelki usiłuje zrobić ze swojej podopiecznej główną gwiazdę "Top Model".  

Top Model: konflikt Joanny Krupy z Karoliną Pisarek. Szefowej jury puściły nerwy

Top Model: Julia Wieniawa i Joanna Krupa pokłóciły się na planie 

W ubiegłym tygodniu Julia Wieniawa wstawiła zdjęcie z planu "Top Model" i zdradziła, że będzie gościem jednego z odcinków. 

Stało się! Zagościłam w moim ulubionym "Top Model". Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv! - napisała aktorka. 

Wieniawa postarała się o mocne wejście. W studiu podeszła do Joanny Krupy i powiedziała wprost, że teraz ona przejmuje stery.  

Przepraszam bardzo, nie wiem, czy pani wie, ale już się pani skończyła. Teraz ja przejmuję ten fotel - wypaliła do szefowej jury. 

Ale co ty myślisz, że ja jestem za stara?! Ty, chicken, zaraz ci wyrwę te wszystkie pióra! - krzyczała Krupa, szamocząc się z aktorką. 

Jezus Maria, co to było?! Po trupach do celu! - skomentowali zajście Dawid Woliński i Marcin Tyszka. 

Oczywiście wszystko okazało się żartem - po chwili gwiazdy rzuciły się sobie w ramiona. - Nie ma szarpania za włosy, nie ma show - zażartowała na Instagramie Wieniawa. Z kolei podpis Joanny Krupy wyraźnie nawiązywał do rzekomego konfliktu z Karoliną Pisarek. Wygląda na to, że sprawa ma równie wiele wspólnego z rzeczywistością co awantura Krupy z Wieniawą... Najprawdopodobniej obie modelki wyreżyserowały konflikt na potrzeby promocji programu, który jesienią wraca na antenę. Obyśmy się nie mylili!

Posłuchaj podcastu