Zamknij

Top Model: transseksualna Kamila pozuje bez bielizny. Zmieniła się w piękną kobietę [FOTO]

31.07.2020 20:49
Kamila Warzecha z "Top Model"
fot. Instagram:@camiwarzecha

Kamila Warzecha była transseksualną uczestniczką 6. edycji "Top Model". Aspirująca modelka przypomniała o sobie odważnym zdjęciem na Instagramie. Kamila Warzecha pozuje półnago, odsłaniając dolne partie ciała. Zmysłowe zdjęcie gwiazdy "Top Model" zelektryzowało fanów! 

Kamila Warzecha wzięła udział w 6. edycji programu "Top Model". Na castingu zaintrygowała jury nie tylko oryginalną urodą i świetnymi wymiarami, ale także swoją historią. 18-letnia wówczas Kamila wyznała, że jest osobą transseksualną. Urodziła się chłopcem, lecz wewnątrz zawsze czuła się dziewczyną. W końcu zdecydowała się na metamorfozę - schudła 20 kg i zmieniła imię na żeńską formę (wcześniej nosiła imię Kamil).

Przemiana kosztowała dziewczynę sporo cierpień wynikających z nietolerancji i braku zrozumienia w otoczeniu. Na szczęście zawsze mogła liczyć na pomoc rodziców, którzy starali się ją wspierać w życiowym wyborze. Z czasem Kamili udało się całkowicie zmienić wygląd zewnętrzny. Do "Top Model" przyszła jako urocza dziewczyna, ale dzisiaj po tamtym wyglądzie prawie nie ma już śladu. Nowe zdjęcie transseksualnej Kamili Warzechy z "Top Model 6" zaskakuje! 

Top Model: transseksualna Kamila Warzecha pozuje półnago

Uczestniczka popularnego show TVN zdążyła zmienić się w piękną i pewna swojej wartości kobietę. Potwierdza to najnowsze zdjęcie, jakie pojawiło się na instagramowym profilu modelki. Kamila Warzecha pozuje zmysłowo w samej koszuli i szpilkach, odsłaniając zgrabne ciało. Intymna sesja w łazience naturalnie nie uszła uwadze internautów. - No wow! Dziewczyno, jesteś piękna!!!, Ale cudna! - zachwycali się w komentarzach obserwatorzy Kamili. 

Podoba wam się przemiana transseksualnej uczestniczki "Top Model"? 

Posłuchaj podcastu