Zamknij

Top Model: uczestniczka programu prezenterką TVP. Występowała w konkursach Miss [FOTO]

Maciej Friedrich
26.02.2020 15:32
Top Model: uczestniczka programu prezenterką TVP. Występowała w konkursach Miss [FOTO]
fot. Instagram:@karolina_pajaczkowska

Karolina Pajączkowska to modelka znana z udziału w międzynarodowych konkursów. Mogliśmy oglądać ją także na wybiegu "Top Model". Według medialnych doniesień, już niedługo zobaczymy ją w roli prezenterki TVP.

"Top Model" pomaga ambitnym modelom i modelkom nie tylko zaistnieć na wybiegach, ale też zdobyć popularność. Część twarzy znanych z popularnego modowego show odnajduje się w świecie show-biznesu i mediów. Dobrym przykładem jest Karolina Pisarek, którą wiosną zobaczymy w nowej edycji "Ameryki Express".

Jak informuje portal Wirtualne Media, już niedługo w telewizji będziemy mogli oglądać kolejną piękność znaną z "Top Model". Dziennikarka Karolina Pajączkowska postanowiła połączyć karierę modelki i pracę w mediach. Na ekranie pojawiła się już 10 listopada 2019 roku, gdy na antenie TVP Info relacjonowała wybory parlamentarne w Hiszpanii. Według informacji portalu teraz pojawiać będzie się także w formatach "Wstaje dzień" i "Poranek Info".

Karolina Pajączkowska - kim jest uczestniczka "Top Model" i prezenterka TVP?

Karolina Pajączkowska ma 29-lat i pochodzi z Radomska. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Zna język angielski, francuski i hiszpański.

Na swoim koncie Pajączkowska ma między innymi tytuł Miss Foto w wyborach Miss Polonia 2012 oraz udział w Miss Intercontinental 2011 i Miss Exclusive of The World.

W branży mediów debiutowała w lokalnej telewizji NTL w Radomsku. Pracowała także w TVN BiS, gdzie prowadziła program informacyjny oraz format "Debata młodych". Kto wie, być może niedługo zostanie jedną z gwiazd TVP.

RadioZET.pl/jastrzbpost.pl/MF