Zamknij

Gwiazda "Top Model" w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Wyprzedziła słynne piękności!

11.01.2021 19:37
Karolina Pisarek
fot. VIPHOTO/East News

Karolina Pisarek awansowała na liście 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata TC Candler. Finalistka "Top Mode" przesunęła się na 40. miejsce i wyprzedziła m.in. Selenę Gomez i Arianę Grande. 

Karolina Pisarek była uczestniczką 5. edycji "Top Model". Udało jej się dotrzeć do finału, ale ostatecznie przegrała rywalizację z Radkiem Pestką. Aspirującej modelce udało się jednak zaistnieć w branży. Modelka podpisała lukratywny kontrakt z popularną marką obuwniczą. Wcześniej zwyciężyła w drugiej edycji "Ameryki Express". W 2020 roku wróciła do "Top Model", tym razem jako prowadząca relacje zza kulis, które można było śledzić na internetowej platformie TVN.  

Top Model: "Dukanie z promptera nie wystarczy". Konflikt Krupy i Pisarek przybiera na sile

Karolina Pisarek 40. najpiękniejszą twarzą świata 

Finalistka "Top Model" może się poszczycić nie tylko doskonałą figurą, ale także piękną aparycją. Nie bez powodu mówi się o niej jako konkurencji dla Joanny Krypy i porównuje do światowych sław modelingu takich jak choćby Karolina Kurkova. W dodatku uroda polskiej modeli została doceniona w prestiżowym rankingu 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata TC Candler.

W 2019 roku Pisarek zadebiutowała na 91. miejscu. Rok później zaliczyła spory awans i przesunęła się na 50. miejsce, a w 2020 roku uplasowała się na 40. pozycji! 

To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 40. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zaszczyt, że mogę reprezentować nasz kraj. Dziękuję przede wszystkim Wam za wsparcie. Sprawiacie, że moje życie jest jeszcze piękniejsze! - podziękowała fanom na Instagramie gwiazda "Top Model".

Co ciekawe, Karolina Pisarek wyprzedza mnóstwo hollywoodzkich piękności, takich jak choćby Selena Gomez, Ariana Grande, Margot Robbie czy Lilly Colins.

Tegoroczną zwyciężczynią została 19-letnia modelka Yael Shelbia z Izraela.