Zamknij

Top Model: Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się?

Judyta Wanicka
01.10.2019 12:12
Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz nie są już razem? Według najnowszych doniesień para zwycięzców „Top Model” zdecydowała się zakończyć związek po kilku miesiącach. Jakie były przyczyny rozstania gwiazd programu TVN?

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz z „Top Model” się rozstali – informuje portal jastrząbpst.pl Para zaczęła się spotykać w ubiegłym roku. Wtedy też wyszło na jaw, że zwyciężczyni ostatniej edycji show TVN jest w związku ze zwycięzcą „Top Model 6”. Oficjalnie pochwaliła się swoim związkiem w walentynki, zamieszczając na Instagramie romantyczne zdjęcie. Kocham cię – brzmiał podpis pod fotografią, na której Szklarczyk i Grudowicz obdarzają się namiętnym pocałunkiem. Niestety po tamtej idylli zostały już tylko wspomnienia. Według najnowszych doniesień Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz zakończyli związek.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz z „Top Model” się rozstali 

Para uczestników „Top Model” robiła wszystko, by po programie słuch o niej nie zaginął. Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk pojawiali się wspólnie na celebryckich imprezach, pozowali na ściankach i lubili zamieszczać romantyczne zdjęcia na Instagramie. Jeszcze na początku września na profilach obojga widniały zdjęcia ze wspólnego wyjazdu do Włoch.

My już na lotnisku, gotowi by podbić Mediolan. Pierwszy wspólny wyjazd. Wyjazd związany z pracą, która również jest naszą pasją. Jestem mega podekscytowana. Nowe miejsce, nowi ludzie, nowy świat! Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło po naszej myśli – napisała pod ostatnim wspólnym zdjęciem Kasia Szklarczyk.

Były to prawdopodobnie ostatnie wakacje, które para zwycięzców „Top Model” spędziła razem. Jeśli wierzyć doniesieniom portalu jastrząbpost.pl, Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz właśnie się rozstali.

To było piękne zauroczenie, ale z czasem ich uczucie wygasało. Próbowali zawalczyć o swój związek, ale bezskutecznie. Ostatecznie postanowili się rozstać. Pozostają w dobrej, koleżeńskiej relacji – zdradził informator serwisu.

Na razie żadne z modeli nie odniosło się do informacji o rozstaniu. Na ich instagramowych profilach wciąż widnieją wspólne zdjęcia, które w żaden sposób nie zdradzają kłopotów w związku. Miejmy nadzieję, że z parą sympatycznych finalistów „Top Model” nie będzie tak samo jak z Marcelą Leszczak i Miśkiem Koterskim. Przypomnijmy, że modelka niespodziewanie potwierdziła koniec związku. 

RadioZET.pl/jw