Zamknij

Gwiazda "Top Model" zagra w "Na Wspólnej". Fani oburzeni [FOTO]

Maciej Friedrich
03.04.2020 16:19
Gwiazda "Top Model" zagra w "Na Wspólnej". Fani oburzeni [FOTO]
fot. Instagram:@kinga_wawrzyniak_official

Kinga Wawrzyniak, modelka znana widzom z udziału w 8. edycji "Top Model", pojawi się w serialu "Na Wspólnej". Niestety, wielu fanów jest oburzonych tym pomysłem. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

"Top Model" to oczywiście program modowy, ale wielu uczestników i uczestniczek, nawet jeśli nie zostało gwiazdami międzynarodowych wybiegów, zyskało dużą popularność w mediach. Doskonałym przykładem jest Klaudia El Dursi znana z 8. edycji programu, którą obecnie możemy oglądać w roli gospodyni kontrowersyjnego "Hotelu Paradise".

Okazuje się, że Klaudia to nie jedyna uczestniczka "Top Model 8", która zwróciła uwagę producentów stacji TVN. Jak poinformowano na oficjalnym profilu serialu "Na Wspólnej", w produkcji zobaczymy 23-letnią Kingę Wawrzyniak.

Na Wspólnej: Kinga Wawrzyniak z "Top Model" w nowym odcinku. Dołączy do obsady?

Kinga Wawrzyniak była jedną z rywalek Klaudi El Dursi, nie tylko podczas modowych pokazów. Głośno mówiło się o otwartym konflikcie między modelkami. Wielu fanów programu uważało Kingę za osobę konfliktową i najwyraźniej nadal o tym pamiętają. Gdy na profilu "Na Wspólnej" na Instagramie pojawiła się informacja o dołączeniu Wawrzyniak do obsady, internauci nie kryli zawodu i oburzenia. Pod postem pojawiły się liczne negatywne komentarze.

- Super aktorzy odchodzą i przychodzą modeleczki. Jestem ze 20 odcinków do tyłu i już nie wiem, czy chce to nadrabiać.

- Matko święta. I co będzie kłóciła się jak z El Dursi? Przecież to jakaś furiatka (...) To już jest jakaś porażka, delikatnie mówiąc.

- Bez komentarza. Najlepiej niech cały gang z Top Model tu zawita - czytamy.

Być może Kinga zachwyci aktorskim talentem i utemperuje negatywne podejście fanów "Na Wspólnej".

Zagłosuj

Oglądasz "Na Wspólnej"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF