Zamknij

Top Model: Klaudia El Dursi pokazała pośladki w zmysłowym tańcu. Fani oburzeni [WIDEO]

Maciej Friedrich
09.01.2020 21:09
Top Model: Klaudia El Dursi pokazała pośladki w zmysłowym tańcu. Fani oburzeni [WIDEO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Klaudia El Dursi była jedną z najpopularniejszych uczestniczek 8. edycji "Top Model". Modelka opublikowała w sieci bardzo odważne nagranie, na którym zmysłowo tańczy w skąpym kostiumie kąpielowym. Część fanów nie kryła oburzenia filmem. 

"Top Model" pomógł w rozwinięciu kariery wielu uczestnikom, również tym, którym nie udało się zwyciężyć w finale. Doskonałym przykładem jest Klaudia El Dursi, jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek z 8. edycji programu. 30-latka zachwyciła jurorów i zdobyła złoty bilet. Część widzów miała wątpliwości czy doświadczona modelka, mająca na swoim koncie między innymi rozbieraną sesję w "Playboyu" powinna brać udział w programie. Ostatecznie Klaudia poradziła sobie świetnie, ale odpadła tuż przed finałem. 

Dzięki "Top Model" El Dursi zyskała dużą popularność, otrzymując nawet propozycję roli  w filmie "365 dniJej profil na Instagramie obserwuje już ponad 400 tysięcy użytkowników. Jednak odważne nagranie, które opublikowała 9 stycznia, spotkało się z licznymi głosami krytyki. 

Top Model: Klaudia El Dursi tańczy w bikini. Internauci krytykują modelkę

Klaudia El Dursi wypoczywa na Bali i postanowiła pochwalić się zdjęciem i nagranie z wczasów. Jednak według wielu internautów modelka przesadziła, wyraźnie eksponując pośladki w skąpym bikini i zmysłowo tańcząc na nagraniu. Pod postem Klaudii pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. 

- Syn pewnie zadowolony, że jego koledzy mogą obejrzeć jego mamę tańczącą tak i ubraną w taki sposób.

- Aż trudno uwierzyć, że wstydziłaś się rozebrać do kostiumu kąpielowego na castingach do "Top model".

- Nie wiem, czy to jest normalne, że matka wystawia takie filmiki, ale może się nie znam.

Przepraszam, ale jestem zniesmaczona - komentują wzburzeni internauci. 

A jakie jest wasze zdanie? Czy Klaudia przesadziła?

Zagłosuj

Co sądzisz o poście Klaudii El Dursi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF