Zamknij

Top Model: Łukasz odpadł z programu

21.10.2020 23:05
Top Model
fot. Viphoto/ East News

"Top Model" po raz kolejny rozgrzał fanów. Co wydarzyło się w środowym odcinku i kto tym razem odpadł z programu?

"Top Model" jak zwykle rozgrzał fanów. W środowym odcinku uczestników "Top Model" odwiedzili modele i modelki z poprzedniej edycji, m.in. Klaudia El Dursi, Kasia Szklarczyk czy Dawid Woskanian. Tym razem bohaterowie mieli za zadanie pozować w parach, razem z uczestnikami poprzednich edycji.

Top Model: Łukasz odpadł z programu

Dla niektórych zadanie było ciężkie ze względu na przesadną bliskość, którą musieli stworzyć na potrzeby sesji. Tym bardziej że w życiu codziennym aspirujący modele i modelki mają swoje drugie połówki. To zadanie wygrała Patrycja oraz Mariusz. Maja była wyraźnie zazdrosna o to, że zadanie wygrała Patrycja. "Przegrałam, bo nie jestem ładna"  - mówiła Maja.

Kolejnym zadaniem w programie była sesja zaangażowana społecznie, w obronie praw dzikich zwierząt. Uczestnicy musieli wcielić się w dzikie zwierzęta. Maja po raz kolejny nie do końca odnalazła się w tym zadaniu. Modelka dostała upomnienie od Michała Piróga.

Kolejną sesją w programie były ujęcia z rodziną, które bardzo ucieszyły uczestników. Jurorzy najsłabiej ocenili zdjęcie Mai, Karoliny, Ernesta i Łukasza. Tę sesję wygrał Mariusz,  kolei drugie miejsce zdobył Dominic. Z programem pożegnał się Łukasz.

RadioZet.pl