Zamknij

Top Model: Łukasz pokłócił się z Joanną Krupą. O co poszło?

22.10.2020 11:02
Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

"Top Model" jak zawsze dostarczył fanom mnóstwo emocji. W środowym odcinku doszło do wymiany zdań między uczestnikiem Łukaszem i Joanną Krupą. O co poszło?

"Top Model" co tydzień dostarcza mnóstwo emocji. W środowym odcinku jednym z zadań dla uczestników była sesja zdjęciowa z rodziną. Było to bardzo emocjonalne zadanie, tym bardziej że uczestnicy przeszli dość długą rozłąkę z rodziną. Na panelu jury oraz goście specjalni - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ocenili rodzinne zdjęcia uczestników. Najsłabiej wypadł Łukasz, który zresztą pożegnał się z programem.

Jego zdjęcie, na którym pozował w towarzystwie mamy i brata nie spodobało się jury, szczególnie Joannie Krupie, która stwierdziła, ze nie wiadomo, o czym ono opowiada.  Między Łukaszem i Joanną Krupą doszło do spięcia. Uczestnik wypomniał Krupie, że ta podczas sesji w żaden sposób nie skomentowała fotografii.

Zobacz też: Joanna Krupa na zdjęciu naprawdę bez makijażu. "Naturalne, nie ustawka jak Rozenek" 

Top Model: Między Łukaszem i Joanną Krupą doszło do spięcia

Małgorzata Rozenek stanęła w obronie Krupy i zganiła Łukasza.

 "Łukasz, będziesz spotykał tylko ludzi, którzy osiągnęli więcej na swojej drodze niż ty i ucz się od nich. Ja mam 42 lata, różnie mówią, ale tak jest i ja codziennie, każdego dnia się uczę od ludzi" -  podkreśliła Małgorzata Rozenek

Na Instagramie "Top Model" zawrzało. Wielu fanów nie zgadza się z decyzją jury. Uważają, że z programu powinna odpaść Maja, która w środowym odcinku po raz kolejny bardzo emocjonalnie zareagowała na powierzane jej zadania.

RadioZEt.pl