Zamknij

Top Model: Marianna Schreiber odpadła z programu. Żona ministra PIS zakończyła telewizyjną przygodę

16.09.2021 14:52
Marianna Schreider
fot. Instagram.com/ Marianna Schreiber

Marianna Schreiber, żona Łukasza Schreibera, ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego odpadła w trzecim odcinku "Top Model". Ukochana polityka zakończyła zatem swoją przygodę w programie TVN.

Marianna Schreiber brała udział w programie "Top Model". Żona ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego -  Łukasza Schreibera w trzecim odcinku show TVN pożegnała się z programem.

"Ci ludzie nie oceniają mnie jak żonę ministra. Poznali mnie jako Mariannę Schreiber i jestem dla nich żywą kobietą. Czasami wystarczy parę dni, żeby coś osiągnąć. Nie chodzi mi o takie widoczne osiągnięcia, ale o te, które robi się dla siebie. Ja parę takich osiągnięć tutaj dostałam" - mówiła aspirująca modelka.

Zobacz też:  Top Model: Michał Piróg komentuje aferę z wykorzystaniem zwierząt. "Głupi ludzie wymyślili"

Top Model: Marianna Schreiber odpadła z programu. Żona ministra PIS zakończyła telewizyjną przygodę

Pod koniec odcinka wyłoniona została finałowa czternastka, jednak nie było w niej miejsca dla Marianny Schreiber.

Na Instagramie ukochana polityka zdradziła, że nie żałuje swojej przygody w show.

"Udział w programie "Top Model" to była dla mnie przygoda życia i tak jak mówiłam, te kilka dni czasem wystarczy, by wpłynąć na zmiany (te wewnętrzne) w człowieku, by mógł dokonać zmian daleko idących. Gdybym mogła cofnąć czas - zrobiłabym to raz jeszcze. Niczego nie żałuję" - napisała na Instagramie Marianna Schreiber.

Dla 28-latki udział w programie był okazją do sprawdzenia siebie, ale również poznania ciekawych ludzi.

"Poznałam cudownych ludzi. Każdy dzień z nimi był dla mnie jedną z najlepszych przygód życia. Każdy z nich ma inną historię, każdy jest wspaniały na swój sposób. Dziękuję wam, najlepsza drużyno, za to, jacy byliście dla mnie i za to, jaka panowała w domku niesamowita atmosfera. "Top Model" otworzył mi drzwi do ścieżki, którą teraz idę. Zmienił moje decyzje i cele. Nauczył mnie otwartości i odwagi. Można by powiedzieć, że narodziłam się na nowo i gdyby nie ten udział… intensywny (w tv widzimy przyspieszenie) choć krótki, nie robiłabym tego, co robię teraz. Ja jestem wygrana (choć się nie nachapałam jak to w kabarecie było) dla siebie, dla swoich planów, swoich celów. Kilka dni w takim programie - działa cuda! Naprawdę" - podkreśliła.

Jakiś czas temu aspirująca modelka podkreślała, że zgłosiła się do udziału w programie bez wiedzy swojego męża. Z jej wypowiedzi można było wywnioskować, że jej ukochany nie jest zadowolony z tego faktu.