Zamknij

Top Model: Mariusz i Patrycja są razem? Zdradził ich jeden szczegół na zdjęciu

25.02.2021 13:37
Patrycja Sobolewska
fot. Tricolors/ East News

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski poznali się na planie 9. edycji "Top Model". Obydwoje rozwijają swoje kariery w modelingu i biorą udział we wspólnych projektach. Niewkluczone, że między tą dwójką jest coś więcej niż przyjaźń. Zdradził ich jeden szczegół na zdjęciu.

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski brali udział w 9. odsłonie "Top Model". Choć w programie polubili się, każde z nich skupiało się na tym, aby jak najlepiej wypaść w programie. Po zakończeniu "Top Model "Mariusz i Patrycja współpracowali ze sobą, biorąc udział we wspólnych projektach, chociażby w kampanii walentynkowej dla Douglasa. Za obiektywem stanął Marcin Tyszka.

Zobacz też: Top Model: uczestnicy komentują aferę wokół Dominica D'Angelica. "Przestępca seksualny"

Top Model: Mariusz i Patrycja są razem? Zdradził ich jeden szczegół na zdjęciu

Niedawno na Instastories Mariusza pojawiło się zdjęcie Patrycji, z którą model spędzał czas. Fotografię Patrycji okrasił emotikonami serduszek. Sami zainteresowani na razie nie zdradzili, czy między nimi jest coś więcej.

W "Top Model" Mariusz był pod wrażeniem urody i osobowości koleżanki z programu. Póki co na profilach samych zainteresowanych widnieją głównie zdjęcia z modowych projektów, lecz kto wie, może niedługo zdradzą coś więcej. Pod wspólnym, walentynkowym zdjęciem nie zabrakło wielu komplementów od fanów. "Jak Wy, kochani, pięknie razem wyglądacie! Idealni modele do tej kampanii" - komplementowali fani. Waszym zdaniem Mariusz i Patrycja pasują do siebie?