Zamknij

Top Model: Ola Żuraw nago w wannie. Opowiedziała o problemach. "Wszystko się zawali" [FOTO]

14.10.2021 10:07
Ola Żuraw
fot. Piotr Molecki/East News

Ola Żuraw, którą doskonale pamiętają wielbiciele "Top Model", opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje nago w wannie. W jego opisie poruszyła jednak ważny temat swoich trudnych doświadczeń i tego, jak musiała sobie radzić z lękiem.

" Top Model" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych, który od lat gromadzi przed telewizorami rzesze oddanych wielbicieli. Zmagania aspirujących modelek i modeli, którzy dzięki urodzie i talentowi, a przede wszystkim ciężkiej pracy, chcą odnieść sukces w świecie modelingu, niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zwłaszcza że producenci robią wszystko, by jeszcze mocniej zaciekawić odbiorców. Niejednokrotnie wywołuje to kontrowersje, jak w przypadku sesji z udziałem alpak czy owadów, ale z reguły odnosi zamierzony efekt. Nie bez znaczenia są także barwni uczestnicy, którzy nierzadko mają do opowiedzenia ciekawe historie ze swojego życia. Bardzo często osoby, którym nie udało się zwyciężyć w finale i tak stają się medialnymi osobowościami.

Tak jest między innymi w przypadku Aleksandry Żuraw, którą mogliśmy oglądać w 4. edycji show. Zyskała dużą sympatię widzów, a obecnie z powodzeniem radzi sobie jako twórczyni internetowych treści. Prowadzi popularny kanał w serwisie YouTube, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 349 tysięcy użytkowników. Ola bardzo chętnie dzieli się za jego pośrednictwem efektami sesji zdjęciowych i opowiada o swoim życiu. Na jednym z najnowszych zdjęć możemy podziwiać modelkę pozującą w wannie, jednak pod fotografią pojawił się bardzo osobisty i emocjonalny wpis.

Top Model: Ola Żuraw nago w wannie. Opowiedziała o walce z lękiem i życiowych dramatach

Kiedy na profilu Oli Żuraw na Instagramie pojawiło się jej  zdjęcie w wannie, wydawało się, że internauci będą mogli jedynie podziwiać urodę modelki. Tymczasem w opisie fotografii Aleksandra opowiedziała o tym, z jakimi problemami musiała się zmagać.

- Nauczyłam się odpuszczać. Odpuszczać, kiedy podpowiada mi ciało i głowa. Normą dla mnie była praca z gorączką, z poważnymi problemami zdrowotnymi czy w ciąży, kiedy cierpiałam na szereg dolegliwości. Paraliżował mnie strach przed biedą, której doświadczyłam, uważałam, że wszystko się zawali, kiedy odpuszczę na chwilę, na moment (...) Postanowiłam skonfrontować swój lęk z terapeutą, zaczynałam małymi krokami uczyć się prosić o pomoc, dzielić się obowiązkami zawodowymi, w wolnym czasie nie zastanawiać się kompulsywnie co mogłabym zrobić w pracy lepiej/więcej. Nauka odpuszczania pomogła wzbić mi się na level rozwoju, jakiego wcześniej nie doznałam. Odpuszczenie pozwoliło mi bez strachu odkładać telefon i cieszyć się czasem spędzonym z bliskimi, ale wiecie taka obecność i świadomość tu i teraz.

Ola zachęca swoich fanów, by czasem po prostu "odpuścili" oraz nie bali się prosić o pomoc w trudnych dla nich sytuacjach.

- Czasami warto odpuścić, warto poprosić o pomoc, warto podzielić się obowiązkami, bo nagle może okazać się, że doprowadzi nas to o wiele dalej niż strach, że robimy za mało, że jesteśmy niewystarczający. Ola Cohello - oceniła Żuraw. 

Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci dziękowali Żuraw za podjęcie ważnego tematu i dzielili się swoimi doświadczeniami. Okazuje się, że dla wielu fanów Oli to temat niezwykle aktualny.