Zamknij

Top Model: Ola Żuraw przytyła w ciąży. "112 kg w dniu porodu". Pokazała szokujące zdjęcia [FOTO]

Judyta Wanicka
06.04.2020 18:43
Ola Żuraw
fot. Instagram:@aleksandrazuraw

Ola Żuraw z "Top Model" mocno przytyła w trakcie ciąży. Była kandydatka na modelkę pokazała fanom, jak wyglądała tuż po narodzinach córki. 

Ola Żuraw była uczestniczką 4. edycji programu "Top Model. Zostań modelką". W programie radziła sobie całkiem nieźle, ale ostatecznie nie udało jej się zrobić kariery w branży. Jak większość swoich koleżanek została gwiazdą social mediów - prowadzi własny kanał na YouTube i promuje się na Instagramie jako Olka Żuraw Matka Łajdaczka. W grudniu 2018 roku Żuraw urodziła córkę. Niestety ciąża drastycznie zmieniła jej figurę. Po kształtach modelki nie zostało ani śladu. 

Top Model: Dawid Woskanian pochwalił się śliczną dziewczyną [ZDJĘCIE]

Top Model: Ola Żuraw ważyła po ciąży ponad 100 kg

Ola Żuraw opublikowała zdjęcia ukazujące jej niewiarygodną metamorfozę po urodzeniu dziecka. Uczestniczka show TVN sporo przytyła. W dniu porodu waga wskazywała aż 112 kg. We wpisie na Instagramie Żuraw przyznała, że w czasie ciąży była w nie najlepszej kondycji psychicznej. Stres powodował, że pochłaniała spore ilości jedzenia. 

112 kg w dniu porodu, pamiętam, jak prosiłam położną, by nie informowała mnie, ile pokazała waga. Tyłam na potęgę i jadłam na potęgę, regulując sobie nastrój jedzeniem. Zajadałam największy stres w życiu, i może Was to zdziwić, ale najmniej stresowałam się przyjściem Apolonii na świat, tyle złego wydarzyło się w tamtym czasie - wspomina Ola.

Modelka zaczęła przemianę od terapii psychologicznej. Gdy udało jej się uporać z depresją, zabrała się na trening ciała. Obecne Ola może pochwalić się szczupłą i pięknie umięśnioną sylwetką. 

Znowu kilka miesięcy zajęło mi znalezienie pionu i bycie bohaterem i reżyserem swojej historii, a piękniejsze ciało jest tylko dopełnieniem ogromnej pracy nad sobą, jaką wkładam, będąc w regularnej terapii psychoanalitycznej. Zaczęłam od naprawienia swojej głowy, a za nią poszło moje ciało.

Miałam brzuch cięty 3 razy, trochę się wstydzę, że jest krzywy. Niemniej to ja i kocham ciało, które będzie ze mną do końca życia. Dzielę się z Wami swoją przemianą, bo jestem z siebie dumna - napiała Ola Żuraw.

Gwiazda "Top Model" załączyła zdjęcia ukazujące jej ciało przed i po metamorfozie. Efekt z pierwszego zdjęcia udało jej się uzyskać po półtora roku zmagań. 

Zagłosuj

Odchudzasz się na wiosnę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw