Zamknij

Top Model: Olga obcięta w programie na krótko. Fani: "Jak mogli ją tak oszpecić"

23.09.2021 08:04
"Top Model"
fot. Paweł Wodzyński/ East News

W kolejnym odcinku "Top Model" uczestnicy przeszli metamorfozy. Najwięcej emocji wzbudziła fryzura Olgi, której włosy zostały obcięte na krótko. Internautom nowe uczesanie modelki nie przypadło do gustu.

W środowym odcinku "Top Model" uczestnicy pod okiem fryzjerów i stylistów przeszli metamorfozy. Najwięcej emocji wzbudziła fryzura Olgi, której długie włosy zostały obcięte na krótko. Modelce znanej w programie z ciętego języka zaproponowana została bardzo krótka fryzura.

Zobacz też:  Top Model 10: Widzowie rozczarowani po pierwszym odcinku. "Za dużo dram, za mało modelingu"

Top Model: Olga obcięta w programie na krótko. Fani: "Jak mogli ją tak oszpecić"

"Mam cięty język, to i dobre cięcie też mam. Ale krótkie, kurde" - podkreślił Marcin Tyszka, przyglądając się fryzurze. Olga początkowo również wydawała się spokojna i pogodzona z nowym uczesaniem.

"Wiedziałam, na co się decyduję. Po co wylewać morze łez" - powiedziała. Gdy jednak przejrzała się w lustrze, zmieniła zdanie co do swojej fryzury. 

"Tak goło się czuję, postarzają mnie te włosy. Nie zdawałam sobie sprawy, jak te włosy były dla mnie ważne, wyglądam trochę jak chłopak. Nie jest ok" - mówiła tuż po tym, gdy została ostrzyżona.

Na instagramowym profilu "Top Model" pod zdjęciem Olgi posypało się mnóstwo komentarzy fanów, którzy ocenili nowe uczesanie Olgi. Sporo z nich utrzymanych było w krytycznym tonie.

"Okropna metamorfoza. Wygląda teraz na 40 lat", "O nie, a taka piękna dziewczyna z niej była, cóż, włosy nie zęby, odrosną", "dramat, co oni z nią zrobili", "Co wy jej zrobiliście? Jak mogliście ją tak oszpecić? Takie ładne włosy miała" - pisali internauci.

Niektórzy postanowili jednak stanąć w obronie Olgi, pisząc, że zmiana jest na plus. A wam jak się podoba nowe uczesanie modelki?